Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 16 honapos gyermeketeknek...

16 honapos gyermeketeknek hany foga van mar?

Figyelt kérdés
Kislanyomnak még csak a 8. foga jon ennyi idosen. Nem tudok neki pépes kaján kivul semmit adni mert nemtudja megragni,fuldoklik tole.
2017. jan. 4. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak 16 honaposan 8 foga volt. Most 18 honapos mult es meg mindig csak 8 foga van. De mindent elragcsal, igaz eleg sokaig. Husokat nagyon aprora vagom, de mar nem pepesitek semmit.
2017. jan. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

13 hónaposan 16 foga volt, most 2 évesen megnézte a védőnő mert én féltem az ujjam és 20 van.

A másik 2 gyereknek is így jöttek.

2017. jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Középső fiacskámnak már kint volt az összes foga ilyen idősen, a Nagynak 10... Legkisebb még csak 8 hetes kíváncsi vagyok,vele hogy lesz...
2017. jan. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14 hónapos kora óta 14 foga van. Most 17 hós, talán duzzadtabb az inye, hogy jön a hiányzó kettő. Az alsó hármasok hiányoznak, mögötte már kijöttek.
2017. jan. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hónap végén lesz 16 hónapos. 10 foga teljesen kint van meg felül 2 félig.

Őszintén szólva én szívesebben adok neki puhára párolt zöldségeket pl, ezek még elég picik is meg szerintem bizonyos dolgokat inkább már csak 20 foggal lehet rágni normálisan, ilyen félig áttört meg éppencsak kinőtt fogakkal nem merem még, talán ha rendesen megnőnek ezek a kisörlők, ez nála elég sokáig szokott tartani.

2017. jan. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

14 foga van a lányomnak.

A kajától, biztos nem amiatt fuldoklik, mert nekem megsem ette a pépes kaját, így még foga sem volt mikor daranosat kapott.

Ők az ínyükkel is szépen " rágcsálnak"

Barátnöm fiának 13 hósan jött ki az első 2 foga. Ő is simán adott neki rendes ételt ettől függetlenül.

2017. jan. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fiamnak 16 hósan 8 foga folt. Most 18 hós, és most jön a 11. foga.
2017. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16 hos lesz a lanyom, 11 foga van. Ebbol 5 most bujt ki 3 het alatt!!! 2 metszo,3 rago! Mar mindketten megbolondultunk...
2017. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!