Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Néha napi 5-6 híg, olykor...

Néha napi 5-6 híg, olykor vizes széklet lehet fogzástól?

Figyelt kérdés

Fogtam én már rá mindenre de egyre gyanúsabb, hogy tényleg egy-egy fog áttörése előtt van (1-2 napig) hasmenéses széklete a kisfiamnak. A metszőkkel nem volt ilyen. Idén a 4. foga jön egy kisörlő és a szemfogak és ma is 5x kakilt a nagyja vizes volt. Volt már hasmenéses vírusa akkor kb napi 20 pelus fogyott. Tényleg nem lehet fogzás miatt hasmenés?? Mik a tapasztalatok? Ti is adnátok probiotikumot vagy felesleges?


16 fog után lesz végre egy kis nyugalom???


2017. jan. 9. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ugyanezt tapasztalom már a második gyerkőcnél. Napi 6-8 pelus, higabb széklet. A metszőknél is észrevehető volt, de a rágó és szemfogak áttörése előtt "durvább" a helyzet. És ha nem teszem azonnal tisztába, totál kimarja a popsiját. :( Mi most várjuk a 15 és 16. fogacskát, a felső szemfogakat, már nagyon látszanak, én s bízom benned, hogy aztán lesz egy kis nyugi. :) Ja, én nem adok probiotikumok, végülis nem beteg. :/
2017. jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyémeknél mindig jelentkezett a hasmenés fogzáskor. Sőt, ilyenkor nagyon ki is csípte a feneküket.
2017. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyen volt a fogzás, mióta kijött az összes foga, nem volt hasmenése. Szóval tuti az volt a bűnös. A probiotikummal amúgy nem árthatsz.
2017. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én gyerekemnek is volt lazább és gyakoribb széklete fogzáskor, bár nála jellemzően inkább felső légúti nyavalyával társult. 20 fog után lett nyugi... :)
2017. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Csak annyira mondják, hogy fogzás miatt nem lehet hasmenés.

15. foga jön neki is. Most nagyon belehúztak a fogak.

Akkor eléggé változó, hogy lesz-e nyugi most, vagy csak 20 fog után, én azért bizakodó vagyok.

2017. jan. 10. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!