Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Vásároltatok rágókát? Milyen...

Vásároltatok rágókát? Milyen vált be a babátoknál?

Figyelt kérdés
Márkát, fajtát vagy esetleg linket is kérhetek?

2017. jan. 12. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem minden gyereknek más jön be.

Nekünk mam hűtős rágókánk volt, illetve baba gkefe-készletből az ínymasszírozósat rágta előszeretettel.

De leginkább rágcsaláncok, horgolt dolgok, illetve puha játékok egy-egy erre alkalmas (később kemére száradó :)) sarka, csücske jött be a gyereknek.

2017. jan. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Volt mindkét gyerekemnek, de egyik sem rágta/rágja.

A nagy annak idején a fakanalat szerette csak rágcsálni, meg hideg, nyers sárgarépát. Foga egy éves koráig nem volt, de 4-5 hónapos korától már mocorogtak a fogak azért, úgyhogy jó sokáig tartott a dolog.

Próbáltam neki sima rücskös rágókát, meg hűthető, folyadékos fajtát is, de pár percnél tovább nem volt nála sose, mindig eldobálta, nem rágta őket.


A kicsinek is vettem simát, meg hűthetőt is, meg nála kipróbáltam ezt is [link] de hallani se akart róla sem akkor, 4 hónaposan, sem most, közel egy évesen. Próbáltam a szájába adni, de totál kiakadt rajta minden alkalommal, úgyhogy hagytam a fenébe :) Textil pelust, kispárna csücskét, és fém kanalat szeret rágcsálni.

2017. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!