Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzas ideje alatt kapott...

Fogzas ideje alatt kapott kötelező oltást babátok?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy konkrétan mikor nyaladzik,fájlalja az inyet. Ez idő alatt kapott szurit?


Azért kérdezem mert az 1 éves fiam tegnap kapta meg az ismétlő oltást ami miatt elméletileg nem kéne h lázas legyen. Ma reggelre mégis az volt. Nem beteg mert a.doki megnézte. Viszont nagyon fogzik. Fent várjuk a második fogát. Annyira szembetűnő h az iny alatt van de még mindig nem törte át neki.lehetséges h azért lett lázas mert az amúgy is labilis immunrendszerére (a foga miatt) most még rá is oltották?


2017. jan. 17. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
nálunk megkapja, csak akkor nem adják be ha náthás, lázas, szóval ha beteg. a fogzás nem betegség. Viszont gyengíti az immunrendszert..szerintem oltás nélkül is belázasodott volna a gyereked. az enyém is belázasodott némelyik fogánál
2017. jan. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, hisz az első fog óta folyamatosan fogzik. Ha emiatt nem kaphatná, addig nem kaphatná, míg kint nincs az összes foga.

Nem volt ebből probléma, alaposan megvizsgálja az orvos. Ha egy kicsit is piros a torka, nem oltja be.


Szerintem valamit beszedett a gyereked az oltás mellé.

2017. jan. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sok gyerkoc fogzas alatt lesz beoltva..;)

A 12 hos utan az enyem is lazas lett, mas baja nem volt.

A 15 hos oltastol viszont kutya baja nem volt... Pedig 4 foga jott egyszerre.

2017. jan. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!