Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Jön a foga 2 hónaposan?

Jön a foga 2 hónaposan?

Figyelt kérdés

Kisfiam 14-én lesz 2 hónapos.

2 napja elkezdte rágni az öklét és nagyon nyűgös.

Jönne a foga 2 hónaposan?


2017. febr. 10. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, már ilyenkor el kezd nekik mozgolódni, de valószínűleg még több hónap, míg áttör az első fog. 4-6 hónaposan szoktak a legelső fogak kibújni. De már most is érezheti simán.
2017. febr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagy a frontot érzi. az ököl rágás teljesen normális. most fedezi fel a kezét.
2017. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom...

2 napja rágja az öklét,nyűgös,nappal szinte nem is alszik csak ölben szundikál pár percet,tegnap este 3x felkelt és nagyon nehezen aludt vissza mindig.

2017. febr. 10. 18:34
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek.
2017. febr. 10. 18:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 1,5-2 hónapos lehetett mikor elkezdett nyálazni, rágni mindent, aztán 6 hósan bújt ki az első fogacska.. :)
2017. febr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Tudom nem teljesen tartozik ide, de nagy érdeklődéssel olvastam a kérdést is és a hozzá tartozó válaszokat. Tényleg elképzelhető, hogy pár hónaposan jönne egy baba foga? Nekem egy évesen egy fogam sem volt. :)
2017. febr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

utolsó,az én gyerekeimnek addigra már kb. 12..:D teljesen egyéni,hogy kinek mikor bújik ki..

Hogy a kérdésedre is válaszoljak,ne csak offoljak,a harmadik gyerek 3 hónapos lesz és ő is nagyon nyáladzik,rágja a kezét...védőnő szerint is nagyon úgy tűnik,hogy a fogait érzi..(de ez persze mind csak találgatás,és sose tudjuk meg:D)nem valószínű,hogy mostanában fogaik lesznek,bár a férjemnek nagyon korán,3-4 hónaposan már volt foga,szóval ez sem elképzelhetetlen.

2017. febr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én fiamnál is megjelentek ezek a tünetek már 2-3 hónapos korában. Érezhetik már, hogy mozgolódnak belül a fogak, nálunk is ilyen tipokus tünetek voltak. Ennek ellenére 8 hónapos volt, mikor kibújt neki az első!
2017. febr. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!