Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Dologél vagy Gengigel baby?...

Dologél vagy Gengigel baby? Kinek melyik vált be?

Figyelt kérdés
2017. febr. 23. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem inkább próbáld ki az Osa nevű gyógynövényes kenőcsöt.Drágább a többinél,de hatásos is.Nálunk mindkét gyerek könnyedén átvészelte a fogzást.
2017. febr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%

Nekünk egyik sem. A dologel 6 hós korában az 2 alsó középső fognál segített, a többinél mintha be se kentem volna neki. Ekkor próbáltuk a Gengigelt, az se hatott.

A Dentinoxra esküszöm, csak azt meg max 3x lehet használni egy nap.

2017. febr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Véletlenül írtam privátba, sorry, mobilról rosszra kattintottam.


A gengigel még nekem is használt, amikor begyulladt az ínyem. Kínomban kentem be, utána láttam, hogy van felnőtt változat is.

2017. febr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
A Dentinoxban lidokain van, mi ezt inkább kerüljük. Szerintem túl erős egy csecsemőnek. Nekünk a védőnő ajánlotta a Dologelt és be is jött, a többiről még nem nagyon hallottam.
2017. febr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!