Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 6 hós lesz, ez a fogzás?...

6 hós lesz, ez a fogzás? Mivel könnyíthetem neki?

Figyelt kérdés
2 éjszaka alig tudott elaludni, olyan keservesen sírt szegénykém. Én a fogára gondolok, sokkal jobban töm a kezét mint eddig, elég kemény is az ínye. Van itthon dologél, az ha bekenem, egyből hat neki? (előző két este nem itthon voltunk) Hűthetős rágóka is van. Ha ennyire szenved vele, onnan mennyi idő, míg kibújik és már nem fáj neki? Vagy ez is lehet 1-2 nap meg 1-2 hét is? mit tudok még neki csinálni, amivel könnyebb?
2017. febr. 26. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Enyhíti, hűsíti neki, nyugodtan kend be, jobb lesz.

Nekünk a Dentinox vált be.

Van akinek pár nap alatt kibújik, és van aki még hetekig kínlódik vele sajnos. Ezt nem lehet tudni.

2017. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tényleg nem lehet tudni sajnos, inkább már csak akkor, ha éles is az ínye meg már látszik a fehér csík, onnan már nincs sok hátra. Addig meg ki tudja melyik baba mennyit szenved vele, lehet csak pár nap, lehet több. Nálunk volt pár nap is meg 3 hét is, melyik fognál mennyi..

Na meg sokszor nem is lehet biztosan tudni, hogy tényleg a foga-e. A kisfiam első fogánál nem tudtam elképzelni mi a baja. Volt már húgyúti fertőzése és aggódtam nehogy megint az legyen, kiderült sajnos igazam volt. Ezt követő délután meg ordított szegény de olyan furán viselkedett, véletlenül láttam meg a fogát az ínye alatt.. más jele nem is volt, csak a sok sírás. Utólag raktam össze, hogy előtte jópár nappal amiatt szenvedhetett már.

A Dologel mindenképp megér egy próbát, azonnal hat ha hat, de ne várj csodát, csak 10 percre. :/ nálunk az első 2 fognál bevált, a többinél csak a Dentinox.

Nagyon sokat kellett járkálni a fiammal.. őt ez megnyugtatta. Ez meg a gélek, más nem vált be, ő a hűtött rágókát is eldobta.

2017. febr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!