Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Akkor most vékony vagy vastag...

Akkor most vékony vagy vastag az íny fogáttörés előtt?

Figyelt kérdés
Olvasgattam itt egy kicsit,többen írták hogy mielőtt kibújt a fogacska,papír vèkony lett az íny,de sokan írták hogy az ő csemetèjüknek meg elèg vastag volt. Most már tènyleg nem tudom mit nèzzek.

2017. márc. 7. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem úgy :)

Alsó kettőt várod? Kiszélesedik az íny hetekkel fogzás előtt de ahogy folyamatosan közeledik az áttörés a fog és az íny teteje közötti rész már alig valami, tényleg kb papírnyi résznek tűnik, és látszik is alatta a fog.

Felső metszőknél az egész fog kirajzolódik, látszik is hol tartanak a fogak, szintén hónapokkal az áttörés előtt és egyre nagyobb részen tűnik fehérnek az egész, ha már az íny alja is fehér, akkor fog áttörni. Tehát felülről-alulról szélesebb az íny, ami elvékonyodik, az a fog meg a helye kötötti íny rész.

2017. márc. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Felsőket várom,egy hónapja kèt "hólyag" van az ínyèn,első foga lenne.Napok óta hőemelkedés, èjjel fèl óránként felsírás,cumisüveget elutasítja...kibújhatna már
2017. márc. 7. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért nézd meg az alsókat is, hiába a felsők tűnnek úgy, mintha azok lennének az elsők, még jöhetnek az alsók, azok nem olyan látványosak előtte.
2017. márc. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze,megnèztem azokat is de ott semmi de semmi nem látszik, mindig csak felül dörzsöli különböző tárgyakkal, ès a neonatológus is azt mondta, felül jön.
2017. márc. 8. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!