Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzás+hozzátáplálás?

Fogzás+hozzátáplálás?

Figyelt kérdés
épp csak elkezdtük, gyümölcsöket a szilván kívül szívesen is ette, már jöttek a főzelékek, a sütőtök, sárgarépa még ment, de azóta semmi más, sőt, a gyümölcsöket sem fogadja el, a kedvencét sem, semmit. Összeszorítja a száját, ha sikerül is beletenni egy kicsit, azt tartogatja a szájában, de nem nyeli le, végül kiköpi... ez akkor kezdődött, mikor a fogzás, ezzel tudom összefüggésbe hozni. A tápszerből sem eszik teljes adagokat... sokat fog így fogyni? 6hós, 65cm és 6,8kg volt 5 hós mérésen. Fogyni ugye nem fogyhat? Meddig tart ez az időszak? Már 2 hete hétvégén nem aludt, sírt, utána héten semmi, most a hétvégén lázas is volt, 39.2 volt a legmagasabb szombat este, vasárnap is végig hőemelkedés... sokáig tart ez még?
2017. márc. 8. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
39 fokos láz fölött nem gondoltál arra, hogy elvidd egy orvoshoz? Lehet faj valamije vagy beteg ha ennyit sir es laza van... Ha nincs semmi baja akkor is tudna valamit javasolni az orvos a fogzasra. Ha nem más, azért én egy telefont dobnék...nem éri meg, hogy baja legyen a babodnak.
2017. márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
láznál az az első kérdés, csillapítottam-e. Ha igen, és elmúlt, akkor fogzás, ezt már elmondta előre a dokinő, ezért nem vittem. Mivel a dologél megnyugtatja, tuti a foga.
2017. márc. 8. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Senki nem tudja megmondani meddig fog tartani, nagyon babafüggő. Nálunk 1-3 hét volt foganként, 3 inkább az örlőknél már, eleinte 1-1,5 hét. Láz sose volt. Én sokat akkor se várnék, előbb utóbb csak meg kellene mutatni orvosnak, pl ha ezen a héten se törik át a foga, vagy ő mit mondott, mikor nézné meg? Mert fülgyulladás vagy húgyúti fertőzés is lehet bónuszban fogzás mellé, sajnos a fogak nem mindig jönnek betegség nélkül, mert ilyenkor az immunrendszer le van gyengülve.
2017. márc. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként semmi baja nem lesz, ha nem eszik egy ideig pépet. Kínálgasd, de ne erőltesd! Ez teljesen normális.
2017. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kedden mindenképp megyünk majd, akkor fogom mondani. Az a nagyobb bajom, hogy a tápszert sem eszi meg (ráadásul abból is 6 hósként csak a 150ml+tászert eszi)
2017. márc. 8. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!