Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Lehetséges a baba?

Lehetséges a baba?

Figyelt kérdés
Rááltunk Párommal a "babaprojektre". Együtt is voltunk ahogy azt kell. Elvileg ha jól számoltam pont ovukor. Nade nem emlekszem pontosan hogy 14.én vagy 15.én jött a miki márciusba.de ahogy szamoltam tegnap kellett volna megjönnie.de szerencsére semmi.:) viszont nem birtam magammal csinaltam hétfőn 1tesztet és ma is 1 tesztet de mind 2 negatív. Pregnancy(intimed) fajta.lehet az a baj hogy mind2 tesztet délután csinaltam? Vagy ez a teszt nem megfelelő vagy csak a délután? Hasszurkám az volt és sima átlátszó folyásom van most is egy pici. De se barnázást se pecsételő vérzést nem tapasztaltam. Attól még sikerrel járhattunk? Izgulok :)

2017. ápr. 12. 17:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Rossz helyre rakta a kérdésem. :(
2017. ápr. 12. 17:35
 2/2 anonim ***** válasza:
Barmi lehet... koran csinaltad a tesztet, varj még par napot!
2017. ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!