Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Az első fogacskák tényleges...

Az első fogacskák tényleges kibújása előtt meddig tart a végső agonizálás?

Figyelt kérdés
Napokig? hetekig? Mert már hetek óta sem éjjelünk se nappalunk a 9 hónapossal :(
2017. ápr. 15. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Változó. Csak azt tudom leírni, hogy nálunk hogy volt. Az áttörés előtt kb 1,5 hónappal kezdett kinlódni, de az utolsó 2 hét volt gáz, a többi mikor milyen, voltak jobb és rosszabb napok. A többi fogánál kb 1 hónappal előtte.
2017. ápr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Reméljük olyan 80-90 év mielőtt végleg lehunyná a szemét...


B+, hogy használhatod az agonizál (=haldoklik) szót ilyen szövegkörnyezetben?

2017. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nálunk mindig úgy volt, hogy áttörés előtt egy héttel belázasodott, 4 napig lázas volt (tudom a fogzás nem okoz lázat, így nyilván véletlen hogy mind a 20 fogánál így volt) az 5.-6. nap már nem volt láza viszont nem aludt nyűgös volt, majd a 7. napra virradóra sikoltozós ébredéseket követően áttört a fog.
2017. ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En marhara megsajnaltam tegnap ejszaka az osszes fogzo babat. Azt hittem meghalok ugy fajt a bolcsessegfogam (most akkar kijonni) . Nem csoda, hogy sirnak. Meg en is tudnek, pedig egesz jol birom a fajdalmat.
2017. ápr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dentinox gél az ínyre kenve csodákra képes, patikában beszerezhető recept nélkül. Csodálkozom, hogy védőnő és orvos nem ajánlotta még.
2017. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Természetesen használunk Dentinoxot és Dologélt is! Meg amindenféle hűthető és nem hűthető rágókákat de semmi nem segít, iszonyatosan szenved, , sem éjjelünk se nappalunk, Nurofent szokott esténként kapni.
2017. ápr. 16. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!