Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Napok óta több széklet, lehet...

Napok óta több széklet, lehet kibújik a foga végre?

Figyelt kérdés
kislányom 9 hós lassan, még egy foga sincs, így nem ismerem fel, hogy az okozza-e. Már két napja napi több (3-4-5) alkalommal kakil, előtte max 1x, jellemzőbben 2 naponta volt. Illetve kis piros pöttyök is vannak a popsiján, nem sok, de eddig egy sem volt. Ez lehet a fog kibújásának jele? Apja már nagyon aggódik, mert a környezetünkben minden gyereknek eddigre több foga is volt, nem nyugtatja, hogy ez még belefér a normálisba...
2017. jún. 1. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hamarosan kint lesz?

Ha bele nezel a szajaba nem latni az inyen?

2017. jún. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akarom mondani: hamarosan kint lesz! De az is lehet, hogy meg hetek!:)
2017. jún. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én nem látok semmit rajta, az orvos már 3 hónapja azt mondta a tanácsadáson, h fehéredik, de én akkor sem láttam...
2017. jún. 3. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!