Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Nektek mennyi idő volt mire...

Nektek mennyi idő volt mire kibújt a rágófog? Eddig ez a legnehezebb fogzása.

Figyelt kérdés

1 hete katasztrófa sajnos, éjjel nem tud aludni már leszakad a kezünk egyfolytába ringatni kell, mert ha abbahagyjuk sír, már több hete ducibb volt az ínye a rágófognál de most már kőkemény..

Nagyon szenved vele, nappal is nyűgös alig alszik ,kenem neki mindenfélével, adtam neki viburcolt napi 2x, este fájdalomcsillapítót de még így is nehéz..

Doktornőnk azt mondta mindennap adhatom neki felváltva a fájdalomcsillapítót egyszer cataflam,egyszer panadol egyszer nurofen de ezért is kérdem hogy ha már kőkemény az ínye, tényleg lassan áttör (tudom 4 helyen) akkor még is kb mennyi idő még?

Hetekig még se adhatok neki gyógyszert, de nélküle meg egyátalán nem tud aludni.

És tényleg párosával jön? Tehát ha kibújik se lesz pihenés mert rögtön jön a következő?


2017. aug. 6. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a dentinox lidokainos géllel szoktam kenni

De amikor nem volt még itthon es nem is tudtam rola hogy van es pont egyszerre jott a rágo a szemfoggakkal, egy teljes napon át volt kegyetlen kinlodás mindenkinek a fogzás

2017. aug. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*Estére lefekveskor láttam hogy már áttörte az ínyt a foga
2017. aug. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kenem én is vele de nem használ, ahogy egy másik gyógynövényes sem.. :-/
2017. aug. 6. 12:24
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk 11 napig volt szenvedés de úgy hogy már nem tudtam mit csináljak. Enni sem akart, üvöltött :(

Cataflam + nurofen

Utolsó nap meg már gyerekorvos adott szurit neki :(

2017. aug. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Legalabb 2 het, majdnem minden ejjel Nurofent kellett adnom.
2017. aug. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

óó, szegény gyerekek, jó hogy erre nem emlékeznek :(

akkor adom továbbra is a gyógyszert, remélem már lassan túl leszünk rajt..

És mikor kibújt , mennyi idő volt mire követte a párja?

2017. aug. 6. 13:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi az első 6 metszővel szenvedtünk hetekig alvás terén. Most vettem észre, hogy a bal felső rágó kint van, semmi jele nem volt, hogy jön. A jobb oldalon pedig 1 hete fel van puffadva neki, tiszta lila/fekete, de még nem tört át.
2017. aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kb 1 hónapja kijött a bal flső rágó, azóta duzzadt az egész ínye.5 fog jön egyszerre.3 hete midnen éjjel felsír,és nem alszik vissza egykönnyen.Előtte volt,hogy nemis ébredt már.

Már a bal alsó rágót látom,hogy áttöri az ínyét nemsokár,de nagyon szörnyű ahogy szenved.napközben sem eszik valami sokat és nagyon nyűgös. kb 1 hónapja van ez.

úgy érzem sosem lesz vége a fogzásnak. 15,5 hós a kisfam

első fiamnál ez nemvolt így.ott észre sem vettük,hogy kibújtak a rágók.

2017. szept. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen,azóta nálunk is kiderült hogy 4 jön egyszerre, 2 felső 2 alsó...

2 felső már picit áttört,2 alsó rettentő duzzadt szegénynek.

Viszont jobb lett már az alvása, fele annyiszor kel mint eddig.

Kitartást nektek is utolsó..

Mi még náthába is szenvedünk, már 2 hete lesz hogy egyfolytába szívom az orrát gondolom ez is köszönhető a fogaknak.

2017. szept. 4. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!