Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzasra kinek mi valt be?

Fogzasra kinek mi valt be?

Figyelt kérdés

Sziasztok.17 honapos a kisfiam es elindultak a rago fogai.

Hetek ota nem alszunk ejjel.1 mar attort,de tegnap nezte a doki neni,szerinte meg legalabb 2 jon rovid idon belul.

A nurofen es a flamborin nem segit.

Tud valaki valami "csodaszert" ami javitana a helyzetunkon?

Nagyon szenved szegenyem :(


2017. aug. 18. 05:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi. A fiam ilyenkor még 2x aludt volna de a második alvás sokszor össze se jött, éjjel órákig fent volt. Olyan sokáig is jöttek, túl kell ezt élni, tippem nincs alvásra. Elalvásnál a fiamnál már a dentinox se mindig segített Nurofent meg max ritkán adtam neki, az neki jó volt. De 2 hónapig mindennap nyilván nem akartam..
2017. aug. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Enyém is 16 hónapos, nekünk egyszerre jön a rágó és alul a szemfog, kegyetlen heteken vagyunk túl, rágónak egy kis része már áttört..

Vettem már chicco,dologel,OSA,dentinox kenőcsőt, használunk viburcol kúpot minden este, egy héten 2-3x adok neki este fájdalomcsillapítót felváltva nurofen/panadol/cataflam baby..

Hogy ezeket mért írom le?

Sajnos mert egyik se múlasztja el a fájdalmát, ezt túl kell élnünk mind 3-unknak, és nektek is..

Itasd sokat éjjel az hűsíti akkor az ínyét, és most lép érvénybe újra ami újszülöttkorba, ha alszik nappal aludj te is..

Kitartást nektek is !

2017. aug. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszi mindkettotoknek.

Hat valahol tudom,hogy tul kell elni.3.gyerek,csak az elso kettovel olyan konnyen ment minden.nala pedig a dackorszak is tombol,igy a nappalok is remesek.az ejjeli alvashiany is ratesz,nappal igy meg kevesebbet alszik.ket lepest nem tudok nelkule megtenni,altalaban ordit valamiert.

Szoval most jol probara tesz a fiatalur.

Probalom nyugtatni magam,hogy azert erettsegi kornyeken mar biztosan ujra atalussza az ejszakakat,es nappal is tobb szabadidom lesz tole....😂csak hat az meg messze van.

Remeltem,hogy van valami csodaszer,amit heti 1x mondjuk adok,es akkor 1 ejszaka alszunk...de beleert a kezem a bilibe...

Kitartas nektek is.

2017. aug. 18. 09:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Dolo gél és Dentinox vegyesen,cumi hideg víz alá tartása,szopizás...kb ennyi,ezeket váltogatjuk.

Ő fájdalomcsillapító cseppet nem kaphat,ha nagyon szenved,akkor viborcul kúp. De az homeós,nincs benne szerintem semmi hatóanyag.

2017. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!