Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » A fogaitol lehet ez is?

A fogaitol lehet ez is?

Figyelt kérdés
Sziasztok 11 honapos kislanyomnak jonnek a fogai alul ketto mar kint van felul meg nincsenek de mar latszanak. Nagyon faj neki nathas is az orvos azt mondta ez is a fogzastol lehet az orra nem folyik csak be van dugulva az orra. Igazabol az lenne a kerdesem hogy mitol lehet az hogy mikor tusszent elkezd sirni es tapogatja a fuleit. Ma az orvos megnezte a fuleit is aztmondta nemlat semmit megvizsgalta mindenet nem lat semmit. Laza sem volt eddig. Volt valakivel mar hasonlo hogy tusszenteskor fajt valamije vagy elkezdett sirni nagyon megijedtem mar regota szenvedunk ezekkel a fogakkal es meg az hianyozna hogy a fulevel legyen valami. Holnap elviszem ful orr gegeszetre. Csak kivancsi voltam volt e mar valakivel ilyen vagy hasonlo

2017. dec. 21. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy bedugult a tüsszentéskor a füle? Mikor tüsszent adj inni neki, hogy nyeljen
2017. dec. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, mi is megszenvedtünk a fogakkal. :(


De szerintem attól nem csinálna ilyet.

Megfázástól viszont - az én logikám szerint - simán lehet. Az orrüreg és a fül között van kapcsolat és egy tüsszentésnél, hirtelen levegő áramlás miatt felléphet fájdalom.

Ha egyébként nem fájlalja, fogdossa, eszik rendesen, akkor nem hinném, hogy fül gyulladás.

Jobbulást és kitartást a fogacskákhoz!

2017. dec. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Fogzáskor felsugárzik a fájdalom a fülekbe is. Azért a doki mondhatta volna...21 jós lányomnak hátsó őrlő jön,konkrétan megfájdult mindkét füle tőle...
2017. dec. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!