Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mikortól használtatok fogrémet...

Mikortól használtatok fogrémet a baba fogmosásánál?

Figyelt kérdés
Milyen fajtát? 14 hós és még csak vízzel szoktam neki, de lassan áttérnék a fogkrémre.
2018. jan. 14. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
A legelső naptól ahogy elkezdtem mosni a fogát, tehát ahogy kibújt a foga hat hónapos korában.
2018. jan. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első fogtól.
2018. jan. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Én az első fogtól (10 hós korában jött ki) ujjrahúzható szilikon fogkefét vettem. Fogkrémet nem. 18 hós korában kapott fogkrémet, Zendium sensitive-t. Minden estw mosom neki, utána már csak egy kis esti szopizás van.
2018. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 1 éves kor körül. Addig ujjra húzható fogkefével és vizzel mostam. 7 foga volt 1 évesen.
2018. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első fogtól (kb. 8 hós) használtunk, Nenedent lenyelhető, fuoridmentes gyerekfogkémet, babafogkefével.
2018. jan. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel úgyis lenyeli nagy valószínűsèggel, túl nagy jelentősège nincs a fogkrémnek ilyen piciknél, inkàbb a kefe a lényeg, hogy levigye a lepedèket.

Mi csak 14 hósan kezdtük el használni kb.

Szóval a ti korotokban :)

Mikor már meg tudtam rá tanítani, hogy köpje ki :)

2018. febr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!