Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás

A kérdés

Mikortól használtatok fogrémet a baba fogmosásánál?

Milyen fajtát? 14 hós és még csak vízzel szoktam neki, de lassan áttérnék a fogkrémre.

01-14 11:11  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
A legelső naptól ahogy elkezdtem mosni a fogát, tehát ahogy kibújt a foga hat hónapos korában.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 01-14 11:17 Privát üzenet
Az első fogtól.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 01-14 11:41 Privát üzenet
Gabica27 nevű felhasználó válasza:

Én az első fogtól (10 hós korában jött ki) ujjrahúzható szilikon fogkefét vettem. Fogkrémet nem. 18 hós korában kapott fogkrémet, Zendium sensitive-t. Minden estw mosom neki, utána már csak egy kis esti szopizás van.

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 01-14 12:14 Privát üzenet
Én 1 éves kor körül. Addig ujjra húzható fogkefével és vizzel mostam. 7 foga volt 1 évesen.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 01-14 12:53 Privát üzenet
Első fogtól (kb. 8 hós) használtunk, Nenedent lenyelhető, fuoridmentes gyerekfogkémet, babafogkefével.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 01-14 13:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti használtok/használtatok légzésfigyelőt?
Mikor nekiálltatok a babaprojektnek már az első hónapban használtatok valamit, hogy sikerüljön a baba? Ovu teszt, hőmérőzés?
Kaptatok valami olyan baba cuccot amit ti nem vettetek, mert feleslegesnek tartottátok, de aztán nagyon bevált/sokat használtátok? Mi volt az?
Akik Stokke babakocsit vettek, a baba mennyi idős koráig használtátok? Megvoltatok elégedve vele?
Bébé Confort High Trek babakocsit mennyi ideig használtátok?
Használni fogtok, használtatok pólyát kisbabátoknál?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Fogzás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu