Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Másnál hogy zajlott a fogzás?...

Másnál hogy zajlott a fogzás? Az lehet, hogy nap közben egyáltalán nem zavarja, csak éjszaka sír miatta?

Figyelt kérdés
2018. febr. 1. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak éjszaka sír miatta, nappal a sok inger elterelheti a figyelmét. És éjjel minden jobban fáj.

Nálunk úgy zajlott hogy amíg ki nem bújt a hegye, addig rengetegszer kelt. Egy éjjel akár ötször is. Folyt a nyála, nappal nem volt rosszkedvű.

2018. febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerencsére észrevétlenül, csak akkor láttam mikor már kint volt.

Lehet, hogy nappal elterelődik a figyelne róla

2018. febr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egyiknél minden fognál volt egy-két átbömbölt éjszaka, olyankor fájdalomcsillapítót is adtam, de napközben nem zavarta, esetleg csak nyűgösebb volt. A másik csak többször kelt szopni, de mire rájöttem, hogy nem növekedési ugrás, hanem a foga miatt, már kijött. Nyálazás meg rágás nonstop ment majd egy évig mindkettőnél :)
2018. febr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem mind a két gyerekemnél így volt, nappal el van mással foglalva, eltereli a figyelmét.
2018. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva. Nappal egèsz nap nyűgös volt, de éjszaka (az örlőfogak kivételèvel) nem kelt többször mint amúgy kelt fogzás nélkül. De a nappalok nagyon húzósak voltak.
2018. febr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nappal semmi,mindent rág és Tömi a szájába amit talál,éjszaka meg egyszer-kétszer kel fel.ha nem hat a dentinox akkor jön mellénk és kicsit ott van majd megnyugszik és elalszik.
2018. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam csak éjjel űvöltött ...
2018. febr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!