Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Létezik, hogy ez ennyire...

Létezik, hogy ez ennyire borzalmasan érinti? Van barmi amivel az ejjelt jobba lehet tenni?

Figyelt kérdés

Kisfiam 18. hetes. Bő egy hónapja mi már nem alszunk szépen éjjel. Úgy néz ki egy hetünk, hogy 7nap alatt talán 6 éjjel nyugtalan (ez 15-20 ébredést takar), 1 jó (de szerintem mert mar ő maga is kimerül es/vagy szünetel/csillapodik a fajdalom. Már a kisagyban nem is alszik mert akkor 5 percenkent ebred es nekem arra mar nincs erom. Mostmar mellettem se jo teljesen, ott is gyakran ebred... Most jott az h babakocsiban jo... mar nem volt otlet.. itt talan nem ebred csak orankent... ez mar jobb mint 15percenkent...

Arca pirospozsgas, enyhe felomles. Allandoan tusszog, de nincs megfazva. Omlik a nyala. Allandoan rag. rem turelmetlen, nyugos es allandoan 0-24-ben vigaszt keres...


2018. márc. 3. 05:00
 1/4 anonim válasza:
Azt mondanám, hogy jön a foga. Mondjuk ilyen korban szokatlannak tűnik. De az én lányom mindig akkor volt ilyen, mikor a foga jött. Azért vidd el orvoshoz a bizti kedvéért...
2018. márc. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ja, most látom, melyik kategóriában van a kérdés.

Hűtött rágókák segíthetnek a helyzeten.

2018. márc. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi dentinoxot használtunk de ha minden kötél szakad nurofen szirup.

Volt, hogy 5 napig is kapta igaz csak egyet naponta késő délután.

Nem vagyok gyógyszerpárti de csillapítani kell a fájdalmát.

2018. márc. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez ilyen, nálunk is ha jött a foga több hétig ilyenek voltak az éjszakák. Ha már nagyon fájt neki, akkor nurofent adtam, inkább az mint az szenvedés.
2018. márc. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!