Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Korai fogzás? Cumizavar? Oltások?

Korai fogzás? Cumizavar? Oltások?

Figyelt kérdés
Kisfiam 9 hetes. Kedden kapta a 2 hónapos oltásokat és a rota elleni oltást. Kb két napja étvágytalan. Evés közben befeszíti magát, rugdal, csapkod, sír. Nagyjából egy hete sok a nyála, sokszor buborékot fúj, vagy fokyik neki, rengeteget rágja a kezét. Amikor evés közben sír, akkor cumival megnyugszik. Mi lehet ez? Korai fogzás? Az oltások miatt lehet még nyűgös? Cumizavar?
2018. márc. 25. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk az orvos külön felhívta a figyelmet,hogy a rota oltás után még akár két hétig is lehet nyűgös a baba.A védőnő meg, hogy rengetegen panaszkodnak ilyenre 1 hétig min.Szóval lehet oltástól.

Fogzásra nem tudom.Olyan korainak tűnik, de akár lehet is elvégre a fogzási tünetek a fog kibújása előtt akár 2 hónappal már lehetnek.Nálunk másfél-2 hós kora óta állandóan csorog a nyála buborékokat fúj, de foga még így 6 hósan se bujt ki.

2018. márc. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2018. márc. 26. 14:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos bármelyik lehet :( nekem az orvos szólt a két hónaposon, hogy fogzik a kisfiam, akkor még csak a nyála volt több és az öklét csócsálta. Jövő héten lesz fél éves és már 2 foga van. Az oktások őt is sokszor nyűgössé tették de inkább az alvásnál jött elő. És az én fiam klasszikus cumi zavaros volt. Lenőtt nyelvvel és gótikus szájpaddal született, kínkeserv volt a szoptatás. A cumizavar vagy szopisztrájk nála akkor volt durva ha éhes és fáradt volt egyszerre.
2018. márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!