Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Hallottatok olyanról, hogy 2...

Hallottatok olyanról, hogy 2 hónapos babának kibújt az örlő foga?

Figyelt kérdés
Pár napja figyeltem fel egy fehér pöttyre az ínyén,azt hogy fog elhessegettem, arra gondoltam inkább száj penész lehet. Észre vettem hogy nagyobb lett, sőt megjegyeztem a mi nap hogy rágózott a cicivel. ma sírva visítva kelt kétszer is a babám, és nagyobb rálátásom nyílt a szájára, szinte kibújt az örlő foga. Hallottam már hogy korán kibújhat a foguk, de hogy elsőnek az örlő?

2018. ápr. 7. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. ápr. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem közölte a védőnő, h tartsam vissza (???) a 4 hónaposom fogait, mert hogy lehet már áttörve a 2 alsó középső, hát az majd 7 hónaposan kezdődik... Nyilván nem ez az átlag, sem a tiéd, sem az enyém, de van ilyen. Az egyik szobatársamnak foggal született a babája... Ritka, de van ilyen. 😊
2018. ápr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem találkoztam ilyennel.

Viszont olyannal igen, a fiamnál is ez volt, hogy hosszú hónapokon keresztül látszódott a szemfoga az ínyből, hogy ott van, de át nem tört, csak akkor, amikor eljött az ideje.

Egyébként nálunk a fogzásos tünetek 2 hónaposan kezdődtek, 5 és fél hónaposan bújt ki az első foga a fiamnak.

2018. ápr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!