Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Kapdos a füléhez fogzó babátok?

Kapdos a füléhez fogzó babátok?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 23. 06:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Ez lehet fülfájás inkább.
2018. ápr. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen.Minden fogánál.Az elsőnél teljesen kimarta a tarkóját.

Nem csak azon az egy ponton fáj neki ahol jön a foga.Az egész állkapocs fájhat.

2018. ápr. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ma már visszük gégészetre. Nyomkodtuk a fülét több ponton nezve a reakciót, de egyszer sem sírt. Ettől éppen még barmi lehet. Az orránál is gyakran dörzsöli. Az éjjelek nyugtalanok. Van, h 10 és 20 alkalom közt kel. Múltheten volt több napos hőemelkedése. Kapott antibiotikumot (Zinnat), mert taknyos is volt és hörgött... A takony lejjebb ment. A hörgés még van. Orrszivoztuk + sterimar, de lehet ráment a fülere.
2018. ápr. 23. 07:04
 4/9 A kérdező kommentje:
Én kérdeztem az ügyeletes gyerekorvost, hogy a taknyolás és a fülhöz kapkodás és hőemelkedés nem e a fogai miatt van (mert olvastam erről) és azt mta ne beszéljek már hülyeséget...
2018. ápr. 23. 07:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első kettőnél pont az volt gyanús, hogy állandóan a fülét piszkálja. Majd csak a rágóknál piszkálta megint.
2018. ápr. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, csak a szájába tömi a kezeit. Meg mindent. 😂
2018. ápr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam is dörzsöli, kaparja a fülét, ha jön valamelyik foga. Anyósom állandóan szóvá teszi, hogy biztos a füle fáj, pedig nem. Orvos látta, nincs baja és tényleg csak akkor csinálja, amikor jön kifelé a foga.
2018. ápr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi minden választ!!!
2018. ápr. 23. 12:57
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
"babátok"... ez az egyetlen kategória ahol nem tudnak az emberek normálisan feltenni egy kérdést?
2018. ápr. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!