Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mi vált be nektek fogzásra?

Mi vált be nektek fogzásra?

Figyelt kérdés
Mi most kínlódunk a rágó fogakkal, eddig nem használtam csak dologélt, de nem nagyon használ egy ideje..más tipp? A homeopátia szintén nem használt. Esetleg a dentinox?

2018. máj. 5. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Dentinox-ot használtunk mindhárom gyereknél,a Dologél semmit sem ért,az egyik lányom még hányt is tőle...
2018. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi is Dentinoxot használunk.

Amúgy leginkább a rágható játékok, a hideg alma gereszdek, a hideg tejital és természetesen az idő segített.. :(


De amikor éjjel sikítva ébredt a fiam és bekentem az inyét Dentinoxszal, utána mindig reggelig aludt.

2018. máj. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekunk a dentinox se hasznalt, egyedul az OSA gel valt be
2018. máj. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dentinox, és amikor áttör a fog, akkor este Nurofen. Szegény többet szenved vele, mint a két tesó együtt. :(
2018. máj. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy ideig a Dologél tökéletes volt. Viszont amikor már annyi foga volt, hogy nem tudtam benyúlni a szájába, hogy bekenjem az ínyét, akkor Panadolt vagy Nurofent kapott.
2018. máj. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Habcukorcigánysegg válasza:
13%
Fog(am)zasgatlo
2018. máj. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5%
Verd ki a fogukat, aztán mást is
2018. máj. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!