Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Babátoknak mennyire, hányszor...

Babátoknak mennyire, hányszor és meddig ment a hasa a fogzás miatt?

Figyelt kérdés
2018. máj. 7. 06:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a fogzás miatt.

A nagylányom olyan 5-6 hós volt még semmi jele nem volt fognak(11 hósan jött az elsö), és kb 6 héten keresztül ment a hasa. Már többször vittem dokihoz. A doki mindig megmérte, és jó súlyban volt, nem volt kiszáradva mert enni evett rendesen. AZt mondta, hogy ez nagyon gyakori a babáknál, több héten keresztül megy, ilyenkor áll át a gyomra.

Aztán egyszer csak amgától elmúlt. A lányom most 7 éves és talán 3 hányt eddig, soha nincsen hasmenése...


A kicsinek nem volt ilyen és neki sokkal gyengébb a gyomra.

2018. máj. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ment soha fogzástol a hasa hanem a széklet összetétele változott ugy meg hogy kimarta mindig a fenekét. Csak a gyogyszertári popsikrem tette helyre es enyhe hintőpor. Mert semmi nem hatott. Ennyit a sudocrem ről is.
2018. máj. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem volt neki, állagra se volt hasmenéses csak azért hígabb. Napi 3x volt széklete 1 helyett, az áttörés előtti napon 4-5x is. Szemfognál azt hittem azért megy a hasa (5 <) de az összes áttörése után se múlt el, teljesen más oka volt.
2018. máj. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Talán 1x de az sem biztos mert közben taknyos is volt. Lehet csak a váladék miatt volt hasmenése..


De ha esetleg a fog miatt lett volna akkor 2 napig és kizárólag délután volt neki ilyen a kaki.


(Szerintem fog volt mert összesen kétszer taknyosodott meg fogzás miatt és azonnal elmúlt ahogy kibújt a fog.)

2018. máj. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Napi 8 fölött kakál, hol híg hol már kissé krémesebb... Nem akar cumisuvegbol enni... Fecskendővel kell bejuttatni a folyadékot, mert kanálrol sem, csőrös pohárrol sem issza .. 😑 Fecskendővel akár 80-100ml-t is megiszik... Kanalasokat eszi ami pépes tehát főzelék es tejpepek... A gyumolcsot l

elutasitja... egyebkent terkepnyelvu a kisbabam. Allitolag nem gond a terkepnyelv... Hat nem tudom... van 2 piros sáv a nyelve 2 oldalan de annyit mtak terkepnyelv es nem gyulladasos

2018. máj. 8. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!