Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ha már látom az ínye alatt a...

Ha már látom az ínye alatt a fogait, akkor mikorra várható hogy kibújjon?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja szenved a fogával! Pár napja alul az ínye alatt szépen látszanak a fogacskái de nem repedt még ki. Dudoros, duzzadt. Ilyen esetben még mindig hónapok is lehetnek? Vagy már csak 1-2 hét? Mire számíthatunk?
2018. jún. 6. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A fiamnál ilyenkor csak pár nap. Kitartás!
2018. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! Nem érdekel hogy fent vagyok vele éjjel, vagy nappal folyamat mellette kell lennem, csak ne szenvedne ennyire. : (
2018. jún. 6. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Használtok esetleg vmilyen gélt az ínyére? Vagy fájdalomcsillapítót, ha már nagyon kivan?

Mert sajnos az a helyzet, hogy hiába bújik ki, hamarosan jön a többi és kezdôdik minden elôrôl :(

2018. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Talán pár nap... nehéz ezt így megmondani, mert csak úgy észrevettük, nem nagyon érdekelték a mi babánkat fogai. Nálunk kimerült annyiban, hogy éjszaka megébredt kétszer. Védőnőm tanácsára Dologelt kentem rá ilyenkor, ezt nagyon szereti, és hatásos is volt, ráadásul bármennyiszer használható.


Most lesz 9 hónapos, és szerintem a napokban fog kibújni a hetedik foga, szóval néhány áttörésen már túljutottunk ezzel a krémmel.

2018. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Max egy hét volt nálunk,de ez baba függő. Hála égnek nem viselte meg annyira eddig 4 foga van kint mist megint jön 2. 9 hónapos. Mi OSA gélt használunk homeopátiás szer. Nem viseli meg nagyon ezért nen tartottam szükségét erősebb szernek. Adj neki hűtőrágókát kenegesd neki. Jobbulást ☺
2018. jún. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fiamnál 5-6 nap volt. A lányomnál 2, de neki az ezt megelőző pár nap is nagy szenvedés.
2018. jún. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! És lehet hülye kérdés de reggelre vettétek észre hogy kibújt? Vag napközbe?

Használunk dologélt meg ecsetelőt! A héten kaptuk a receptet a doktortól. Most kicsit jobb. De most éjjel megint 3 órát fent volt. Nyügös volt nagyon (bár most vihar is volt az éjjel)

2018. jún. 8. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!