Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzik a babánk és nagyon...

Fogzik a babánk és nagyon kipirosodott, pöttyösödött a feneke, azt gondolom ez már pelenkakiütés. Mit használtok pelenkakiütésre vagy vigyem el inkább orvoshoz és ír rá valamit ő?

Figyelt kérdés

2018. jún. 25. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam feneke zacsija nagyon csúnya lett mára szinten fogzas miatt. A védőnő leecsetelte, már szebb valamivel.


Betadint, sudocremmet és canestent javasoltak ra, mert könnyen gomvasodhat. Plusz legyen sokat szabad popsival

2018. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen én is attól félek, hogy majd esetleg valami gombásodás lesz belőle.

Köszi a választ.

2018. jún. 25. 18:01
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Nekünk canesten + sudocream keverékét mondták de nem javult.

Gyulladás csökkentő kamillás hintőport használtam és sokat volt szabadon a popsija

2018. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a canesten sudocrém kombót javasoltàk, de nem múlt el. A végén sajnos nem tudom mi az de egy gyógyszertàri krém segített ami citromsàrga...
2018. jún. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az orvos az Imamono nevű krémet javasolta. Nagyon bevált, de szólt előre, hogy a hatás kb egy hét-tíz nap használat után jön. Úgy is lett. Remélem, megoldódik nálatok is könnyen
2018. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A kérdés másnapján mentem gyógyszertárba és
2018. jún. 28. 08:58
 7/7 A kérdező kommentje:

sorry a gyerkőc belenyúlt a klaviatúrába:D

Szóval mentem a gyógyszertárba és pont találkoztam a védőnőnkkel kérdezte mi újság elmeséltem, mi van a pelenkába, megnézte és íratott gyógyszertárba készített krémet a gyerkőcnek.Sárgás színű.24 óra alatt el is felejthettük, hogy volt kiütés.Nagyon szépen rendbe tette, úgyhogy ajánlom hogy ha valaki így jár menjen a gyerekorvoshoz.Köszönöm a segítségetek!Mindenkinek ment a zöld pacsi.

2018. jún. 28. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!