Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 3 foga van a fiamnak. Állandóa...

3 foga van a fiamnak. Állandóan csikorgatja őket. Nem sérülnek így a fogai vagy ez nem gond csak azt jelzi, hogy észrevette, hogy vannak?

Figyelt kérdés

2018. jún. 29. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem tesz jót nekik az biztos.
2018. jún. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Állandóan csikorgatja őket. Állandóan észreveszi? Nem jó sajnos. Nem tudom mi lenne jó, talán cumi? akkor legalább nem csiszolgatja a fogait
2018. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Talán 2 napja jött ki neki a felső azért gondoltam, hogy esetleg most kapcsolt, hogy neki van már ilyen is.Nem cumizik, sose fogadta el.Most se kéri.
2018. jún. 29. 18:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ja csak 2 nap: akkor bízzunk benne, hogy elhagyja... Rágóka?
2018. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ragokat rágja ezerrel,mert jön a következő fog is de ha kiveszi a szájából akkor pár perc után már csikorgat..hallgatni is rossz,de inkább attól parazok letörik neki vagy ilyesmi..ezek szerint más gyerek ezt nem csinálja?
2018. jún. 29. 21:10
 6/6 anonim ***** válasza:

A kislányom is csikorgatta.

Alul már volt neki 2, épphogy kibújt felül is, már csinálta is. Nagyon élvezte, főleg, hogy látta rajtam, hogy kiráz tőle a hideg.

Egy ideig csinálta, mikor hogy. volt, hogy napokig nem, de aztán megint eszébe jutott. Aztán egyszer csak leszokott róla.

Ő cumizik, ilyenkor mindig bedugtam a szájába, hogy azt rágja.

Én is attól féltem, hogy baja lesz a fogának, de eddig úgy tűnik, minden rendben. :)

És már másoktól is hallottam ezt a problémát, nem egyedi eset. :)

2018. jún. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!