Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Milyen homeopátiás készítményt...

Milyen homeopátiás készítményt javasoltok fogzásra?

Figyelt kérdés
2018. júl. 18. 22:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
semelyiket.
2018. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

Rágás. Három gyerek után tapasztalat. Jól esik neki dörzsölni az ínyét, és gyorsabban "elkopik" az íny a kis foga felett, ha hagyod sokat rágni. Alma, keksz, répa, gumi krokodil, fém kanàl nyele, mikor mit kíván épp a kis szervezet. :)

Egyéni érzékenység kérdése is. Egyik baba kicsit nyàlazik, és mire bedarálja az összes játékot, addigra túl is esik rajta. A másik szenved, hőemelkedése van, hasmenése, nem alszik: homeopátiás szerekkel sokra nem mész, és semmi baja nem lesz, ha kap a legnehezebb napokon egy kis fájdalom csillapítót. Kisfiam sajnos az utóbbi eset, már csak a 4 nagy őrlő van hátra, és talán 10 alkalommal kellett Nurofent adni. 18 hónap alatt ez nem olyan sok.

2018. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Valódi fájdalomra fájdalomcsillapítót. A kisebbik fiam nehezen viseli a fogzást, amióta beindult, hullámokban szenved vele a család. Kínomban már szemlesütve vettem én is Chamomilla 15-öt, hátha alapon, hát mondanom sem kell, hogy sz....rt sem ér, 5-6 alkalommal adtam neki. Ha nagyon szenved, akkor Algoflex, se lidokainos gél, se Dologél nem használ. A kamillás homeobogyó meg még ezekhez képest is gyenge próbálkozás volt, hogy segítsek rajta... 😅
2018. júl. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
#3-as, Algoflex-ből van ilyen kicsiknek való is?
2018. júl. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Semmilyet. Mivel csak hiszékeny embereknek hat mint placebo.
2018. júl. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
4-es válaszolónak: Algoflex Baby szirup 3 hónapos kortól adható. Mindkét lányomnak az használ a legjobban.
2018. júl. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Adj neki tic tacot, ugyanott vagy vele... rágjon, ha már eszik glutént, nálunk a kenyérhéj a legjobb fájdaloműző. Hűtőrágóka is segít. Ha nagyon sír és aludni sem tud a fájdalomtól, akkor Nurofen. Nekem nagyon szenved a nagy a fogaitól, most jött ki a 8., kb. 15 alkalommal kapott gyógyszert.
2018. júl. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nappal semmi gond, csak ejjel kel kb 20x... Mar 2.5 honapja. 9 hos. Ennyiszer gyogyszert nem adhatok. Ezek a foggelek sem hatnak. Egesz nap rag. Ejjel lefekvestol 1 orat alszik majd 10percenkent felul es sir. Most jott ki a 2. foga... Hajnal 4-5korul farad el annyira h alszik 2 orat 7ig...
2018. júl. 19. 01:58
 9/20 anonim ***** válasza:
42%
OSA gél. Nekünk használ. Bekenem éa a sírást elvágták. Egy próbát megér én is úgy voltam vele bejött.
2018. júl. 19. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Pont ilyen volt a kisfiam. Mi próbáltuk a viborcult, de csak rontott a helyzeten.

1 éves kora után sokat javult a helyzet. Az első fogakkal kinlódtunk mi is a legtöbbet. A többi könnyebben jött és hamarabb áttört.

Kitartás!

2018. júl. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!