Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mennyi idős (ek) volt (ak) a...

Mennyi idős (ek) volt (ak) a gyerke (i) d, amikor áttört a 8. fog?

Figyelt kérdés
Mindenki ki van akadva a lányomra a gyors fogzása miatt, pedig szerintem annyira nem kirívó. Kíváncsi vagyok, mi az átlag (már amennyire reprezentatív lehet itt egy kérdés). 😊

2018. júl. 19. 08:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Erre ki emlékszik már? :D

Pedig csak 2 és 3 évesek a gyerekeim, azt tudom, hogy a lányomnak 1 éves korában jött az első foga, de félév alatt kint volt mind a 20, úgyhogy másfél évesen befejeztük a fogzást vele.

A fiamnak az első 6 hónapos kora körül kezdett el jönni, ő most 2 éves, de még 4 hátsó foga hiányzik.

Nem kell ezzel foglalkozni, hogy ki mit mond!

2018. júl. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A 8.-ra én sem emlékszek, de 10,5 hónaposan jött az első és egyévesen 4 fognál tartott. Ezt is azért tudom csak, mert része volt a státusznak. Legközelebb talán csak 2,5 éves korában kérdeztek a fogaira, akkor 1 hónapja volt kint mind.
2018. júl. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

1 évesen. Azt tudom, hogy a szülinapján 7 foga volt és nem sokkal utána jött a másik.

A kicsi 1 éves, 4 foga van. :)

Tudok olyan gyerekről is, akinek 12 foga volt 1 éves korra.

És ma reggel kérdezte a férjem, hogy az létezik, hogy egy 2 hónaposnak van 2 foga? Kollégája mesélte.. mondom biztos nem talál ki ilyet, mi értelme lenne? :D

Nem tudom mennyi idős a babád de elég széles a skála...

2018. júl. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Áruld már el nekem, hogy miben nyilvánul meg ez a mindenki ki van akadva dolog. Ha csak megjegyzik, hogy gyorsak az nem kiakadás. Szerintem kicsit érzékeny vagy.
2018. júl. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én sem jegyzeteltem hányadik foguk mikor bújt ki, de hiába nyálzott már 3 hós korától, csak 8 hósan kezdte mindkét gyerekem és valamikor pár hónappal 2 éves koruk előtt jött ki mind. De 1 éves koruk után már nem igazán nézegettem, mert nem viselte meg őket, és max. fogmosáskor tűnt fel ha olyan szögben tartották a szájuk, hogy jé mintha több lenne :) aztán a státuszon számolták meg, hogy igen, már mind megvan.
2018. júl. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hú, akkor tényleg gyorsak vagyunk. 7 hónapos a lányom, 3 hónaposan bújt ki az első 2. 😊 Egyébként szerintem nem vagyok túl érzékeny, a védőnő pl konkrétan közölte, hogy hazudok. Aztán megnézte és kvázi szaranya lettem, mert még nem jöhetnek ki és tartsam vissza... most is duzzadt 4 helyen, túrja is rendesen.
2018. júl. 19. 09:15
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom ezt ki tartja számon, annyit tudok, hogy az első foga hat hónaposan jött, másfél évesen pedig megvolt mind a 20. Úgyhogy valahol közte jött a nyolcadik.

De egyébként van olyan gyerek , aki már foggal születik.

2018. júl. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Akkor bocsánat, nem vagy érzékeny, de a védőnőd bolond...ki hazudna ilyenben?
2018. júl. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ady is foggal született.
2018. júl. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Lányom 13 hónapos 12 foga minimum van, és újabb örlök jönnek, olyan 6 honaposan kezdtek kibújni, nekem egyébként 2 honaposan jött ki az első, de szerintem amúgy tök mindegy, a védönödet se értem, hiszen azonnal láthatja a bizonyítékot.
2018. júl. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!