Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzas okozhat lázat? Mindenho...

Fogzas okozhat lázat? Mindenhol azt olvasom csak hőemelkedést okozhat?

Figyelt kérdés
Semmi más baja nincs normálisan evett,ivott egész nap estére meg 38.2 lett a láza.En a fogzasra gondolnek bár az előző 4-nel hoemelkedese se volt.

2018. júl. 28. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem hinném, hogy a fog, nálunk ugyanez volt múlt héten, 6 napig lázas volt, minden más tünet nélkül, a doki azt mondta torokgyulladás.
2018. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam gyerekorvosnal akkor megnézte a torkát azt mondta rendben van.Allergiara kapott cseppet.Hat,ha semmi komoly tünet nem lesz neki holnap akkor megvárom a hétfőt és megmutatom neki újra.
2018. júl. 28. 22:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon enyhe lázat okozhat. De simán lehet vírus is. Nálunk is volt olyan, hogy lázas volt a fiunk, kb. ennyi, mint nektek, elvittük orvoshoz, semmit nem látott, aztán következő nap 39 fokos láza lett és 1 nap elteltével bizony a torka is begyulladt. Szóval ha nem javul, rosszabbodik, akkor vidd vissza mindenképpen orvoshoz.
2018. júl. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogzós időszakban nálunk is volt, hogy 38,1 vagy 2 volt a láza, de ezen kívül semmi baja nem volt. Kérdeztem az orvost, hogy lehet-e ettől, de ő is azt mondta, hogy max csak hőemelkedés. Szerintem nem lehet így álltalánosítani. Én is a fogára gondoltam.
2018. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam a fogara,mert két fog jön egyszerre,és hogy ez esetleg jobban megviseli a szervezetét,de már nem vagyok benne biztos, hogy csak fog miatt van,mert volt 5 kakis pelus(volt a másik 4 fognak is ennyi) meg egész nap figyelni kell,mert felszokik neki a láza.Ha estére felmegy 39-ig akkor lehet mégis beviszem az ügyeletre.Amugy kicsit anyasabb,de nevetgel,játszik,eszik is iszik is.

Rossz, hogy nem tudja megmondani, hogy mi a baja,így meg ideges az ember hogy nehogy rosszul döntsön.

2018. júl. 29. 17:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk lázas lett éjjel, felhívtam a dokit reggel, mondta szaladjunk be, nem látott semmi bajt, 4 nap múlva kellett visszamennünk, akkor már piros volt a torka, másnap szakorvos látta és akkor már nagyon piros volt a torka, összesen 6 napig volt lázas, szólni nem tud hogy fáj a torka, de enni rendesen evett, szóval csak azt akarom, hogy az elején nem biztos, hogy látszik valami, illetve nálunk felmerült, hogy esetleg húgyúti fertőzés, az állítólag gyakori és csak a láz a tünete.
2018. júl. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na, átvészeltük az éjszakát:) Voltunk orvosnál.Azt mondja 4 foga jön egyszerre így belefér ilyen láz a fogzásba.Meg a hasmenés se gond, kicsit a torka is piros de szerinte az is lehet a fogtól.

Mondjuk mindenhol azt írják, a torokgyulladást,lázat nem a fog okoz erre az orvos meg egész mást mond.Remélem nem csak ilyen legyintünk mert fogzik ,,vizitet" csinált csak.

Viszont ha szerdáig folyamatosan belázasodik akkor vesz le pisit tőle, mert ahogy írtad utolsó benne van a pakliba, hogy esetleg húgyúti fertőzés.

2018. júl. 30. 13:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség h a fogzástol nem lehet lázas egy baba. Igenis lehet!!! Megviseli a szervezetét ez a fájdalmas, szinte gyulladt iny, és igy reagál aszervezet. Lányomnak is 4 foga jött egyszerre, 4 napig 38.5-39 fokos láza volt, már két korházat és 4 dokit végigjártunk...aztán áttört a 4 fog és elmult az egész:/
2018. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!