Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Meddig viseli meg a babat a...

Meddig viseli meg a babat a fogzas kb? Mig ki nem jott az osszes, vagy mar jo par fog utan nem annyira.6-nal tartunk es meg mindig szenved tole.

Figyelt kérdés
2018. szept. 29. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem gyerekfüggő. Most jon a 9-10-11-12.foga a gyermekemnek egyszere. Hat, nem minositem. K...ra fajhat mert most azert igazan szenved. Nem egesz nap, de ha valamit eszik akkor pl egybol vagy este is.


Az eslo kettő az sima volt (also ket 1-es)

Aztan jott a felso 2db 1es párban. (ez nalunk elegge nagy tragedia volt)

Aztan jottek a felso kettesek. Az mar annyira nem volt kemeny.

Aztan 2het kulonbseggel jottek az also kettesek. Elobb a jobb majd a bal, szinten semmi baja nem volt.


Es most kb 2hete beindultak az orlok. NA EZT NEM kivanom AZ ELLENSEGEMNEK SEM. szabalyosan veres az inye, Majdnemhogy fekete. (latta orvos, ez allitolag normalis) alul berepedt az iny mindket oldalt felul ez a beverzes. Szoval, szerintem a hat meg nem annyira a vege. Legalabbis nálunk. 1eves amugy

2018. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyre rosszabb, nagyobbak is az örlők és a metszők, illetve nagyobb a baba is, jobban felfogja. Ráadásul enni kell, nem csak szopizni... 😕
2018. szept. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sosem lesz vege ennek..

Akkor ettol is egyre rosszabb lesz,sajnos.

Mar elore felek,pedig mar egyre kevesbe birom a sok ejszakazast.

Miett kell ennyire megszenvedniuk :(

Koszonom a valaszokat.

2018. szept. 29. 20:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is egyre rosszabb minnél több van. Az első örlőket várjuk, még “csak” nyáladzás, ujja torkáig benn, mindent megrágós fázisban vagyunk. Remélem kevesebbet kínozza majd mint a 7-8-as. Azzokkal majd 2 hónapot szenvedtünk. Egy éves egyébként, szóval a fele és a neheze még hátra van.
2018. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Eddig nem volt gond nálunk.Most jön a 8.dik foga ezzel sajnos nagyon szenved.11 hónapos.
2018. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nálunk kijött 6 és meg sem érezte, pedig mar kb 7-8 hónaposan beindult a fogzás és egy sirás nem volt. 11 hós
2018. szept. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

17 hónapos a kisebb lányom, 12 foga már kinn van. A kisőrlők kínozták egy kicsit, de nem volt vészes. Volt 2 hónap szünet, most mozgolódnak a szemfogak. Brutálisan kínlódik. Éjszaka 10-től 3-ig 20-30 perceket alszik, majd visítva kel. A popsija minősíthetetlen, a szájzuga sebes. Ahogy látom, 2-3 nap és kinn lesz a bal felső, de jön majd a többi is...

Rettenet.


A nagyobb lányomnak 2x volt fél napos hőemelkedése és ezzel le is tudta a fogzást. Reméltük, hogy a kicsi is ilyen lesz, de nem jött be.

Kitartás mindenkinek!

2018. szept. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én lányomat ennyire szerencsére nem viselte meg. Volt olyan foga amit észre sem vettünk mikor kibújt. Viszont voltak nyügösebb napok is, ilyenkor nem hagytam szenvedni, napközben kentem dentinoxal, este pedig kapott nurofent, igy szépen lassan átvészeltük ezt az időszakot.

Kitartást!

2018. szept. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5 hónapos korában jöttek az elsők, 22 hónaposan az utolsók. Az összeset megszenvedte. :(
2018. szept. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szerencsesek azok akik nem erzik meg vagy nem annyira.Bar ebbol eleg keves van sajnos.Ahany baba annyi fele.Hosszu ut all meg ellottunk ugy latom.

Kitartast kivanok mindenkinek.

Koszonom a valaszokat.

2018. szept. 30. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!