Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Akiknek korán szenvedett, (4...

Akiknek korán szenvedett, (4 hós kora körül) fogzással a babája, olyankor mennyit evett? Nektek is keveset?

Figyelt kérdés
Eddig 150ml-et evett/ alkalom,most meg 60at alig,kiveszi cumisüveget és a kezét rakja a szájába helyette!?
2018. okt. 11. 19:37
 1/4 anonim válasza:

Szerintem változó, babája válogatja. Az én fiam is fogzik, napok óta tömködi a kezét a szájába, és már duzzadt is az ínye, de ugyanazt a mennyiséget (180ml,nagyétkű) eszi meg amit eddig, bár evés elején vannak nehézségek, nehezen kap a cumira és olyankor 2-3 perces hiszti van :)

3 és fél hónapos babó anyukája

2018. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 hónaposan jött ki az első 2, nem szopizott kevesebbet. A következő 6-nál sem. Most jönnek a rágók (9-10. fog), 10 hónapos, alig tudok beleimádkozni valamennyi kaját. Eddig csak sírdogált, most kihat az étvágyára és játszani sem szívesen játszik. 😕
2018. okt. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 hónapos korától fogzott,de 10 hónaposan jött ki az elsőnek a hegye. Szopizott ugyanúgy. Csak az ökle a szájában volt,meg nyáladzott ezerrel...a 3. hónaptól.
2018. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ertem, koszi nektek.
2018. okt. 12. 05:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!