Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ez lehet már az? Ennyire...

Ez lehet már az? Ennyire szenvedni?

Figyelt kérdés
3 honapos a kisfiam,par napja ordít, (mikor a hasa fájt nem volt ilyen durva; meg azt megtudom különböztetni ) A keze a szájában, rágja az ínyét, közben ordítva sír, nyálzik is mindig. Ilyenkor érezné mar hogy jön a fog? És akkor ez most így fog menni 2 évig minden nap? Már nemtudom mivel megnyugtatni. Rágókát még nem tudja tudatosan betenni a szájába. Max pár percig fog meg valamit, aztán elengedi. Mit lehet tenni? Ennyire szenvedni én még embert nem láttam :'(
2018. dec. 19. 08:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi nem az ínyet ragja, hanem a kezeit és összeszorítja az ínyével
2018. dec. 19. 08:51
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet már fogzás - van, aki foggal születik, másiknak meg csak egy évesen jön az első, szóval nagy a szórás.

Fájdalmat is másképp élik meg, az egyiknél csak koccan a kanál vagy picit nyűgösebb, a másik gyakran ébred, sír, folyton szopik, belázasodik... stb. Lehet próbálkozni ínyre kenhető fájdalomcsillapítóval, vagy végső esetben sziruppal, kúppal is, legalább éjszakára, bár ezeket persze pár napnál tovább nem javasolt adni.

Azért nem lesz így 2 évig. Általában vannak fogak, amik jobban megviselik őket és vannak, amik kevésbé. Az sem mindegy, hány jön egyszerre. És nem egyfolytában jönnek, van azért általában pár hét, akár pár hónap szünet.

2018. dec. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Próbáld ki a dentinox gélt, ha csillapidik tőle, akkor a foga az.

Én adnék neki szirupot ha tényleg annyira sír.

Az enyémnek adtam 3-4 napig mikor ennyire kínlódott.Elvégre azért van, hogy csillapítsa a fájdalmat, nem csak lázra.

2018. dec. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!