Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mindent kipróbáltam már...

Mindent kipróbáltam már ecsetelő, homeos, a végső a nurofen volt de ez sem hat! Legalábbis nem egész éjjelre! Valami ötlet?

Figyelt kérdés

7 hód a pici lánykám 2.baba a nővére is durván fogzott még kórházba is voltunk kiszáradás miatt de neki legalább éjjelre jó volt a nurofen(csak a leg vészesebb napokon).

De most egyszerűen semmi nem válik be !!! Osanit,chamomilla,vibrucol,ecsetelő csak kb 30percre jó nappalra tökéletes egyébként de éjjel 1kor kelés van és kb 3ig fent is van hiába ciciztetem ahogy leteszem felkel !pedig elalszik ményen!!! Van hogy többször is felkel éjszaka!biztos a foga zavarhatja mert nagyon dörzsöli a szemeit meg a nyelvével maszirozza az inyét mikor bemegyek hozzá!próbáltam már a nurofen de ugyan úgy ébred! :(

Van még valami csodaszer amiről nem tudok?



#alvás #fogzás #norofen sem jó
2019. jan. 8. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Panadol Baby-t.(Azt hiszem a nurofen az iborufen tartalmú a panadol meg paracetamol) Hátha a másfajta hatóanyag jobban használ.Ha nem én megkérdezném a gyerekorvost,védőnőt.Ők tuti tudnak még ötletet adni.A homeobogyókban én nem hiszek.Szerencsére nálunk a fogzás nem ilyen rettenetes, pedig megviseli a miénket is.Kívánom mielőbb bújjon ki az a fog.:)
2019. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Mindenképp megpróbálom csak most várni akarok nehogy túlterheljem a veséjét.

Írok ha kipróbáltam hogy jobb e neki a panadol.

2019. jan. 10. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!