Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Hogy nyugtatjátok babátok a...

Hogy nyugtatjátok babátok a fogzás idején?

Figyelt kérdés
3hós kislányom, még nem fogzik,de nyáladzik és eszi a kezét,és ezért jutott eszembe,hogy lelkileg fel kéne ránkészülni.Hasfájós is volt,már nem annyira az, a repülő póz bevált nekünk arra. Ez fogzáskor is hatásos lehet? Tápszeres,és cumija is van.

2019. febr. 7. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nyűgösebb fogzás idején több törődést igényelt a lányom,többször kellett ölbe venni, simogatni.Semmi extrém póz nem kell szerintem.De ki kell majd próbálni, ha használ tök jó.Vegyél neki rágókákat, nálunk azok voltak fogzáskor állandóan a szájába.Meg minden amit be tudott gyömszködni és rágható volt.Ha nagy a baj Anaftin Baby fogíny ecsetelővel be szoktam kenni, neki az elég volt.
2019. febr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha éjjel felébred rá? Mit csináltok? Elég a ringatás szeretgetés és visszaalszik? Nem jön rá,hogy éhes is? Kislányom most napi 5ször eszik,elég is neki,átalussza az éjszakát nem akarnék áttérni a hajnali etetésre.
2019. febr. 7. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Mi Dentinox krémet vettünk és ha nagyon fájt neki éjjel, akkor egyszer bekentük az ínyét (nem szabad sokszor! Lidokainos.).

Amúgy semmi nem oldja meg, csak az idő. Az én fiam nyűgös volt tőle, mindent rágott. Hagytam hogy csinálja ami jól esik neki. Volt hogy inkább csak az kellett hogy bújjon.

Éjjel ha sírt, legtöbbször elég volt az egyszeri bekenés és a rajtam elalvás.

2019. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Dentinox-szal kentem, utana tudott enni.
2019. febr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!