Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mit használtok fogzásra?

Mit használtok fogzásra?

Figyelt kérdés

Vény nélküli gyógyszereket/krémeket tudnátok mondani.


Dologél nekünk nem vált be.


2019. ápr. 12. 06:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Dentinox segített de csak 10 percig és csak napi 3x lehet. Elalvásnál kentem be az ínyét.

Dologél semmit se ért. Viburcol se.

2019. ápr. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én Anaftyn baby-t vettem. Nem biztos,h jól írtam le a nevét,lehet,h Anaftin.

De talán 2x használtam,pedig tök jó masszírozós applikátora van. A fiam nem hagyta,h segítsek,inkább összeszorította a száját.

Jobb híján nekünk a hűthető rágóka,a babapiskóta vagy alma rágcsálás és a nem túl (de neki kellemes) hideg joghurt vált be. Mondjuk azt nem tudom,a te babád mennyi idős,szabad-e ilyeneket ennie már.

Ja,és amikor épp bújt vmelyik foga,akkor vízből is többet ivott. Gondolom az is hűsítette neki vmennyire.

2019. ápr. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Anyatej. Fájdalomcsillapító és megnyugtatta hamar. A gyerekorvosunk nem is ajánlja ezeket a géleket, ha nagyon sír, akkor Nurofen vagy Panadol. Érdemes kipróbálni a gyümölcs(étel)hálót, DM-ben vettük, biztonságosan adható jéghideg alma, répa, nem tudja félrenyelni és az íze miatt elnyammog vele, hűti is közben.
2019. ápr. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rágóka, Dentinox és ha végképp nem bírt tőle aludni, Nurophen. És hát sok szoptatás.
2019. ápr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Izabella220 ***** válasza:
Éjszakara Nurofen és jól aludt.
2019. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A Nurofent kipróbálom. Csak az a baj, hogy azt nem lehet minden éjszaka adni, ha esetleg beválna.

2019. ápr. 12. 21:23
 7/7 Pöszli ***** válasza:

Bedegél.. 1690Ft

Nincs napi mennyiség korlát. Cumira rá egy nagy pötty és elcumizik vele.. evés előtt, ha csak spontán nyűgös..a nap bármely szakaszában el van vele.

2019. ápr. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!