Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Amikor kibújt a babátok első...

Amikor kibújt a babátok első foga, közvetlenül előtte milyen tünetei voltak? Mi utalt rá, hogy ki fog bújni hamarosan?

Figyelt kérdés

Kisfiam már 2.5 hónapja szenved az elsővel. Ha megnyomjuk az ínyét már érezni és látni is, hogy ott a fog. Egy vékony hártya van csak felette.


Hasmenése nincs.


Az elmúlt napokban olyan extra nyűgüs lett mint még soha. Most is elaludt a karomban, de egyszerűen nem tudom letenni. Eddig 4x próbáltam.


Csak a fogára tudok gondolni.


2019. ápr. 20. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Nyügi volt és ömlött a nyála. 11 hetesen kint volt az első 2. 😊 Már az utolsó 4 jön, soha semmi hasmenés, taknyoás vagy ilyesmi nem volt, csak a nyálzás, étvágytalanság és sírdogálás.
2019. ápr. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Nyűgösség, nem alvás, nyálzás, hetekig tartó hasmenés.
2019. ápr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
4-5 nap nyűgösség, ugyanennyi nap hasmenés.Az első fogainál voltak puklik,látszott hol jönnek.Folyt a nyála,aztán ki is jöttek.
2019. ápr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk változó volt.


Legtöbbször orrfolyása volt, durván. Átlátszó vizes orrfolyás. Néha volt hasmenése, de volt hogy esténként belázasodott (nem kellett csillapítani, magától elmúlt 2-3 órán belül). Illetve nagyon folyt a nyála.

2019. ápr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasmenés, nyűgösség, nyáladzás, rágás, csámcsogás, úgy, hogy semmi sem volt a szájában, beszívta az ajkait. Ilyenek voltak az első fogakkal, ma végre áttört a 3. és 4. foga is (felsők). Kb. 2 hónapja szenvedünk, most nem nyáladzott annyira, nem is rágott, de alig eszik, főleg hideg dolgokat fogad el (joghurt pl.), nem engedi, hogy az ínyehez érjek. Az alsóknál kifejezetten elvezte ha hozzá értem, most meg bekenni alig tudtam neki. Már csak 16 fog és vége ennek a rémálomnak nálunk. Ja, és két napja csak karban alszik el.

Onnan, hogy látszott a csík neki, kb. 2-3 nap múlva kint volt. Rágókáztasd, az állítólag segít, ezek a fogínygélek is jók, nem tudom, hogy te használsz-e. Kitartást nektek és kellemes ünnepeket!

2019. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!