Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Van akinek a Nurofen kúp nem...

Van akinek a Nurofen kúp nem hatott fogzáskor, de a Nurofen szirup igen?

Figyelt kérdés

Ismerősöm javasolta, hogy próbáljam ki a szirupot, mert az ő fiánál az hatott, de a kúp nem. Az én kisfiamnál sem használ a kúp. De a kettő nem ugyanaz a hatóanyag?


Osanit nevű szert ismeri valaki?


Már annyi mindent használtunk, hogy már félek újakat kipróbálni.


2019. ápr. 23. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy jön a Nurofen fogzásra.

En amig kisebb volt Dologelt adtam az ínyére, amikor már lehetett, pedig a lidikainos Dentinoxot, ha gyulladt volt esetleg az inye, akkor kapott Glicerinum Boraxot(rozsaméz szájecsetelő)

2019. ápr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Úgy jön, hogy fájdalomcsillapító!


Amiket írtál nem használnak. De köszi a "hasznos" választ!

2019. ápr. 23. 10:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem használtam soha kúp formájában a Nurofent (mert az enyémek úgy ragálnak a kúpra, hogy rögtön kakilnak tőle). Viszont éjszakára volt, hogy kellett adnom szirupot, mert sokszor be is lázasodtak fogzás idején.


Mennyi idős, hány kg a fiad?

De ahogy nézem, egy kúpban 60 mg ibuprofen van, így előfordulhat, hogy pl. egy 10-12 kilós egy év feletti gyereknek már kevés ennyi hatóanyag, mert ennyi idősen már 100 mg ibuprofent ír a betegtájékoztató, amit egyszerre javasolt beadni (ez 5 ml szirup). Ezért nem lehet hatásos a kúp.

2019. ápr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még csak 6 hónapos és 7 kg.
2019. ápr. 23. 11:31
 5/6 anonim ***** válasza:
En Nurofrn szirupot adtam a kisfiamnak, szerencsére használt. Ő 5 hónapos és 7,5 kg.
2019. ápr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor kipróbálom még a szirupot. Ha az se hat, akkor már nem tudom mit csináljak.
2019. ápr. 23. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!