Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ha nagyon szenved, lehet...

Ha nagyon szenved, lehet kúpot adni?

Figyelt kérdés

Fájdalomcsillapito es nyugtato hatasu kupot? 8 honapos, jön a 3. Foga (első fent) és visít, semmi se jó, enni sem tud mivel anyatejes de harapja a bimbom, nem birom igy etetni, le kell fejnem...

Dentinox gellel kenjuk, de nem lehet sokat kenni egy nap ezzel...mas meg nem hat


2019. ápr. 25. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan nem kupot, hanem nurofent, de adtam fájdalomcsillapítót, amikor nagyon fajt neki
2019. ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%
Fájdalomcsillapítót lehet persze , bár én nem dugdostam fel soha semmit a gyereknek, feltalálták már a szirupot.
2019. ápr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Adj neki minél több rágni valót, hűthető rágókák jó szolgálatot tehetnek.Fájdalomcsillapító kúpot mindenhol csak legszélsőségesebb esetbe ajánlanak, inkább nurofen vagy panadol baby szirupot próbáld előbb.
2019. ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nurofen szuszpenziót és Mexalen kúpot adtam felváltva. Mi is nagyon nehezen viseljük a fogzást. Most nyugi van, pár rágófog jön még majd. A szemfogak voltak a legrosszabbak. 2 hónap volt mire teljesen kibújt a felső, sokszor sikítva ébredt éjjel. Nurofenből elég volt a 2,5ml-s dózis is.
2019. ápr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!