Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás

A kérdés

Ha nagyon szenved, lehet kúpot adni?

Fájdalomcsillapito es nyugtato hatasu kupot? 8 honapos, jön a 3. Foga (első fent) és visít, semmi se jó, enni sem tud mivel anyatejes de harapja a bimbom, nem birom igy etetni, le kell fejnem...

Dentinox gellel kenjuk, de nem lehet sokat kenni egy nap ezzel...mas meg nem hat

ápr. 25. 15:39  Privát üzenet  

A válaszok
Ugyan nem kupot, hanem nurofent, de adtam fájdalomcsillapítót, amikor nagyon fajt neki

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 25. 15:45 Privát üzenet
Fájdalomcsillapítót lehet persze , bár én nem dugdostam fel soha semmit a gyereknek, feltalálták már a szirupot.

A válasz 14%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont ápr. 25. 16:06 Privát üzenet
Adj neki minél több rágni valót, hűthető rágókák jó szolgálatot tehetnek.Fájdalomcsillapító kúpot mindenhol csak legszélsőségesebb esetbe ajánlanak, inkább nurofen vagy panadol baby szirupot próbáld előbb.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 25. 16:32 Privát üzenet
Nurofen szuszpenziót és Mexalen kúpot adtam felváltva. Mi is nagyon nehezen viseljük a fogzást. Most nyugi van, pár rágófog jön még majd. A szemfogak voltak a legrosszabbak. 2 hónap volt mire teljesen kibújt a felső, sokszor sikítva ébredt éjjel. Nurofenből elég volt a 2,5ml-s dózis is.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont ápr. 26. 18:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Viburcol kupot meddig lehet alklmazni szunet nelkul?
Meddig viseli meg a babat a fogzas kb? Mig ki nem jott az osszes, vagy mar jo par fog utan nem annyira.6-nal tartunk es meg mindig szenved tole.
Fogzásra kinek milyen kenőcs vált be? A 6hónapos babám szenved egy ideje már eddig dentonix gélt használtunk de nem igazán vált beés nem tudom milyen kenőcsöt vegyek neki.
Viburcol kúpot akkor is lehet adni, ha nem eszik? Se láz, semmi, csak alig eszik. Elkezd enni, aztán a kezét a szájába, cumisüveg eltol, próbálom etetni-> sírás.
Mit tegyek? 11 hónapos fiamnak szeptember közepe óta jönnek az őrlő fogai. Nagyon szenved tőle, Viburcol kúpot kapott, valamit segített.1,5 hete azonban ez már nem elég, ezért...
Az őrlő fogak meddig kínozzák a babát? Amíg a teljes felülete ki nem bújik (mármint a teteje)? Annyira szenved 11 hónapos fiam, hogy kénytelen vagyok éjszakára fájdalomcsillapító...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Fogzás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!