Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás

A kérdés

Az Anaftin babynek milyen az íze? Ma vettem a gyógyszertárba és hát elég érdekes íze van. Azt olvastam hogy kellemes banán íz de kicsit sem hasonlít rá. Lehetséges hogy nem jó?

máj. 16. 22:19  Privát üzenet  

A válaszok
Én is ,,megkóstoltam" az első tubusnál és nem igazán éreztem a ,,banános" ízt.Szerintem a tiétek is jó.:)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 16. 22:34 Privát üzenet
Mi is most vettünk. Én is megkóstoltam. A banánt halványan sem véltem felfedezni.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 17. 09:01 Privát üzenet

Én is megkóstoltam

Nem tudom melyik érzékszervi minősítő merte a banán ízt emlegetni 😂

Enyhén édeskés semmilyen zselé ízű..

De lányomnak használt

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 17. 10:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm hogy válaszoltatok!

# 4/4Időpont máj. 17. 19:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit gondoltok a Norton fiú névről? Nagyon érdekes? Többi lent.
4,5 hónaposan szeretném elkezdeni a hozzátáplálást (ez jövőhéten esedékes). Az úgy jó, ha almával kezdem, aztán őszibarack, meggy, körte, banán, avokádó, gesztenye, majd sütőtök,...
Akinek volt hematoma, annak szülés után a banán volt valami jele? Tűzfolt, pigment hiány? Nekem 10 centis hematoma volt.
Hogyan mondtátok el a férjeteknek és a család többi tagjának hogy babát vártok? Valami érdekes ötlet?
Miert ilyen erdekes a menstruaciom? Teszteljek?
Kisfiam fogínye elég érdekes. Nos? Mi lehet ez?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Fogzás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!