Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás

A kérdés

Ez fogacska lesz?

Napok óta csak úgy alszik ha kap fájdalomcsillapító kúpot. Még egyetlen foga sem tört át, 9 hónapos. Az előbb ahogy rágcsálta a babapiskótát azt láttam meg hogy enyhén véres a babaposkóta. Megnéztem gyorsan de semmit nem láttam, aztán megnéztem felül és az egyik szemfogánál volt véres. Lehetséges hogy az fog kibújni?

jún. 1. 19:01  Privát üzenet  

A válaszok
Inkább felsértette a babapiskóta (cukros?!) az ínyét. A fájdalomcsillapítóra nem kéne rászoktatni. Nem tudom, mit jelent nálad az, hogy “napok óta”, de 3 napnál tovább ne add neki.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 1. 19:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

4 napja kapja, doktornő mondta hogy ne hagyjam szenvedni hisz napközben amúgy sem kap. Pedig már reménykedtem :(

# 2/4Időpont jún. 1. 19:49 Privát üzenet
Napi hányszor adod neki?

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 1. 23:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csakis este, napközben elvagyunk a gélekkel.

# 4/4Időpont jún. 1. 23:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyi ideig tart hogy kibújjon végre a fogacska?
Meddig tart kb. míg egy fogacska teljesen kibújik?
Lehet fogacska lesz?
Mi a tapasztalat, az alsó vagy a felső fogacska bújt ki előbb?
Mii volt nálatok a tipikus fogzási tünet? MIből tudtátok, hogy akkor na most már a fogacska bújik ki?
Mikortól számít az első fogacska?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Fogzás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!