Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás

A kérdés

Oldalsó metszőfogunk bújt ki először. Volt már rá példa valakinél?

15hetes lesz a picibabám, 3napja már nagyon nyűgölődik. Ma észrevettem, hogy kibújt az első fogacskája, nagy meglepetésemre az alul az oldalsó metszőfog. Milyen hamar lesz várható az első metszőfogak kibújása?

jún. 5. 16:35  Privát üzenet  

A válaszok
Neked is most jön a metszőfogad? Nem vagy hozzá kicsit túlkoros?

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont jún. 5. 16:37 Privát üzenet
A kérdésedből az jön le, hogy neked is az a fogad jött ki először, tehát volt már rá példa a családodban. Kérdezd meg anyukádat a tapasztalatokról.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont jún. 5. 16:44 Privát üzenet
Az én fiam első foga a szemfoga volt. Össze vissza jöttek a fogai. Ezen ne aggódj.

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont jún. 5. 16:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem értem az ilyen választ. Együtt érzek a kislányommal, lehet 3 nap nem alvás teszi ezt velem. De mindig van egy-két ember aki névtelenül kötekedik a neten. A hasznos válaszokat köszönöm 😉 nem aggódok csak sorban érnek vele a meglepetések, inkább kíváncsi voltam.

# 4/8Időpont jún. 5. 16:54 Privát üzenet
Nekünk most 3 hónapos a kislányunk és a felső szemfoga fog elsőnek kijönni. Pici cuki vámpírka lesz. 😁😊

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont jún. 5. 17:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Biztos nagyon édes lesz ❤️

# 6/8Időpont jún. 5. 17:09 Privát üzenet
Persze hogy volt. Nem minden fogacska olvassa az anatómia tankönyvet.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont jún. 6. 16:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ma kibukkant neki felső bal szemfoga is 🙄

# 8/8Időpont jún. 7. 13:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez egy példa Fázis 0 = 230 Fázis föld = 230 Föld 0= 0 Vagy peddig Fázis 0 = 230 Fázis föld = 115 Föld 0= 0 Melyik az ideális lakos belüli villany hálózat?
Tudnátok nekem az alábbiakhoz hasonló könyveket mondani?
Hogy helyes németül? Azt szeretném mondani, hogy 'Húsz éve, hogy itt volt'.20 Jahre her war er hier. Oder.20 Jahre her er war hier. Vagy egyáltalán, hogy kell az ilyet helyesen...
1 évesen hány foga van/volt gyermekednek?
Hány foga volt/van 1 éves babádnak?
Szerintetek? Székletem volt-mindig nehézkes-és utána vért találtam a papíron. Már volt korábban erre példa, de akkor nem hüvelyi vérzés volt, viszont, most előrről törölve láttam...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Fogzás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!