Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Van valakinek bevált módszere...

Van valakinek bevált módszere ilyen szintű fájdalomra? És normális ez?

Figyelt kérdés

Kisfiam már kb 1 hónapja szenved pedig már 4 foga kint van, 2 lent, 2 fent. De olyan szinten, hogy egész nap nyügös, vicsorog, a fogait kocogtatja, bekenni alig tudjuk (Dentinox-szal) mert kb átharapja az ujjunk. A cicizésről ne is beszéljünk. Volt hogy nem tudtam megszoptatni, kapott mást, olyan szinten beleharapdált a bimbómba. Normális az ekkora mértékű fájdalom, főleg, hogy már nem az első fogakról van szó? Az emlitett géllel kenjük, de sajnos csak napi 3szor lehet, pedig vagy 100szor kéne, bár az se segítene...

Nagyon elkeserít ez a helyzet. Ismeretségi körömben senki babája nem szenved ennyire. Szivem szakad meg, segiteni szeretnek neki, mit tehetnék?

Minden megoldas erdekel!!!!!


2019. jún. 14. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem írtad mennyi idős. Én is dentinox-al kentem, akár 4-5x is, rágókát kapott, illetve ha nagyobb már, valamit kaphat enni is. Nálunk pl a répa harapdálása jólesett neki. Leharapni nem tudott falatot belőle, de kecsit "reszelgette"

Kitartás!

2019. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk csak a nurofen segített
2019. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Hűthető rágóka, hideg gyümölcs esetleg etetőhálóban, ha már hozzátáplálod és nyugodtan adj neki fájdalomcsillaptót a korának megfelelő adagban, nem tudom érezted-e valaha milyen a bölcsességfog "kibújása" de hidd el nagyon szar, tudom, hogy sokan ellene vannak a fájdalomcsillapítónak, de ne hagyd szenvedni. Van egyébként gyógynövényes gél-Dologel- ezt lehet naponta többször használni.
2019. jún. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!