Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » A kisfiam 11 én lesz 4 hónapos...

A kisfiam 11 én lesz 4 hónapos! Ma reggel óta borzalmasan nyügös, és azt vettem észre nála hogy cici után egyből az öklét nyomja a szájába de közbe keserves sír ez már a fogzás?

Figyelt kérdés

Első a baba és még tanulnom kell sok mindenben!

Anyukák ha valaki át esett ( vagy épp ott tart kérem szépen hogy írjon)

( És normális emberek) köszönöm


2019. jún. 30. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. Nálunk 4 hónaposan már kint volt az alsó 2 foga. Hűthető ragókával, fogínygélekkel (Dologel, Dentinox, Anaftyn Baby) lehet enyhíteni az íny feszülésést és ha szükségesnek látod nyogodtan adj neki fájdalomcsillapítót (Nurofen vagy Algoflex baby).
2019. jún. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fiam ma 3 hónapos,ma jelentkezett az hogy nyáladzik,rágcsál,a rágókát és az öklét,a tiszta ujjammal megdörzsöltem az jól esett neki. Keservesen sír elég hosszadalmasan. Utána olvastam azt írták akár 2-3 hónapos kortól megkezdődhet a fogcsíra "mocorgása". Ettől függetlenül nem biztos hogy kibújik a fogacska,lehet majd hetek vagy hónapok mulva fog :/
2019. jún. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, mi hűthető rágókát adtunk neki+vizes textilpelenka végét (doki javasolta ezeket) dentinox gélt fogunk neki venni szintén orvos ajánlotta. Persze minden babának más hat.
2019. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!