Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Veszélyeztetett terhesség...

Veszélyeztetett terhesség miatt táppénzen vagyok, ilyenkor szokták ellenőrizni, hogy otthon vagyok-e?

Figyelt kérdés
Ha igen, mégis hogy történik? Ha csöngetnek és nem nyitok ajtót, felhívnak telefonon, vagy rögtön visszaélésnek minősítik? Nyaralni nem fogok így nyilván, de ha elmegyek apró ügyeket intézni, az csak nem bűn- ameddig nem vagyok szigorú ágynyugalomra ítélve.

2019. aug. 21. 09:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Senki hem fog keresni meg csengetni, azt csinálsz akit akarsz. :D
2019. aug. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem leszel házi őrizetben, értelemszerűen lehetsz boltban, gyógyszertárban, vizsgálaton. Nem vagy köteles 0-24-ben otthon tartózkodni.
2019. aug. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%
Nyugodtan nyaralhatsz is....amennyiben nem valós a veszélyeztetettség.
2019. aug. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%
A tappenzes papíron szerepel hogy fekvő vagy jarobeteg vagy e. Ha fekvobeteg, akkor nonstop otthon kell lenned, ha jarobeteg, akkor a "kijarhat" rublikaban szerepel egy időpont, ez általában 10-12 szokott lenni.
2019. aug. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%
Én is veszélyeztetett voltam, a kutyát nem érdekelte. És én sem foglalkoztam vele különösebben. Ugyanúgy kirándultam, utaztam, tettem a dolgom.
2019. aug. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%
Dehogy. 😊
2019. aug. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

Remélem, hogy nincs ilyen marhaság. a fekvőbeteg nem egyenlő a háziőrizetessel.

Nekem senki nem szólt, hogy kerestek és nem voltam otthon és a háziorvos sem mondta, pedig tudja, hogy anyukámnál vagyunk (az ország másik felén).

2019. aug. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
38 hetes vagyok. Végig 9es kóddal voltam táppénzen, mert ahol én dolgozok, olyan anyagokat használnak, hogy kismama nem dolgozhat. Azt hiszem talán van időkorlát a papíron, de a kutya nem keresett az egész terhesség alatt.
2019. aug. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Én is itthon vagyok.Eddig senki nem jott.😅Havonta kell a nőgyógyásztól papírt vinni a körzetihez.Ennyi.
2019. aug. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

Pedig de, szabályozva van. ;)

A körzeti nőgyógyász tartott tp-n a végén, adott róla tájékoztatót is. Bármikor lehet felülvizsgálat.

2019. aug. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!