Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Lehetséges, hogy nem egyszerre...

Lehetséges, hogy nem egyszerre intézik a kettőt, többi lent?

Figyelt kérdés
Én lemondtam a GYES-t, párom pedig felvette a GYED Extrát, amit ugye lehet munka mellett is felvenni és a munkahely intézi. Mind a kettő múlt hónapban került elintézésre. Én ma csak a családit kaptam meg, tehát már nem jár a GYES, ő viszont még nem kapott GYED-et, pedig azt hittem, hogy egyszerre küldik, intézik, hogy ne legyen ellátatlan egy család.

2019. nov. 5. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos mi a júniusi GYED-et augusztusban kaptuk meg, mert annyira profi módon sikerült intézniük. Szóval a nyakukra kell járni, különben semmi sem lesz belőle. Utólag derült ki, hogy az államkincstári ügyintéző hibájából történt az egész, azóta is nagyon hálás vagyok a precíz munkájáért.
2019. nov. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem egyszerre küldik amúgy.
2019. nov. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kifizető hely a munkahelye? Határozat érkezett már a gyedről?
2019. nov. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A családi, gyes előbb jön. A héten megkapja ha a kormányhivatal utal, de legkésőbb 10-ig kell
2019. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hivatalosan úgy tudom, hogy ma van az utalások napja és ha ma nem utalnak akkor már csak jövő hónapban lenne, de lehet hogy ahogy az utolsó írja, 10-ig ki ki kell utalniuk. Kíváncsi leszek, ha nem utalnak, akkor a nyakukra járunk mi is.
2019. nov. 5. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!