Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha munkahelyrol kaptam elso...

Ha munkahelyrol kaptam elso ket evben a csedet illetve gyedet, akkor most a gyest a munkahelyemen kell igenyelnem vagy hol?

Figyelt kérdés
2019. nov. 5. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem. A munkahelynek nincs köze a gyeshez. A kormányablakban, vagy elektronikusan az ügyfélkapunk keresztül tudod igényelni.
2019. nov. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. nov. 5. 19:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Allamkincstar folyositja a gyest. Munkahely nem.
2019. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%

Megint úgy válaszoltok,hogy fogalmatok sincs róla...


Kérdező, attól függ, hol dolgozol, mert bizony létezik még Cst kifizetőhely, bár csak kettő, de miért ne dolgozhatna valaki a HM-ben, vagy az OGy Hivatalában???

2019. nov. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Ja és a kérdező miért ne lehetne a pénzügyminiszter ha meg az anyámnak töke lenne, ő lenne az apám. De bravó, tudsz két kivételt. Jellemzően olyat, hogy aki ott dolgozik az azért tudná ezt, nem itt kérdezné. De persze igazad van. Most jó?
2019. nov. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocsi mi az a HM és OGy?
2019. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4# a gyest és a családi potlékot minden esetben az állam fizeti dolgozhat bárhol a kérdező
2019. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ogy az az országgyűlés. Pl a képviselőnők munkáltatója. A hm gondolom a honvédelmi minisztérium lesz, vagy egy másik alapvetően állami szerv.
2019. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6-os csak tipp, de szerintem a Honvédelmi Minisztérium és Országgyűlés.
2019. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a válaszokat...tényleg nem tudtam 😕
2019. nov. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!