Mennyire korrekt?

Figyelt kérdés
fél éve vettek fel egy falusi kisboltba dolgozni ,nagyon szeretek oda járni de egyedül kevés voltam, igy 3 hónapja felvett a főnök még egy alkalmazottat. Én úgy voltam vele, hogy szeretnénk majd babát de ha letelik a fél év nekiállunk próbálkozni, ugysem biztos egyszerre sikerül. Erre a csaj bejött tegnap hogy pozitivat tesztelt. Ez azért a munkáltato felé sem korrekt nem? Felvette határozatlan munkaviszonnyal és egyből elmegy szülni.
2019. nov. 6. 06:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem igen rosszabb mint a te verziód, hogy fél év után volna el. Olyan mintha irigy lennél.

Korrekt nem korrekt, ez van, nem fogja a főnök kikapartatni, de vissza se várja biztos.

2019. nov. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

És akkor picsognak, hogy a szülőképes körű nőket nem nagyon akarják alkalmazni.. Vajon miért...??

Egyikőtök sem túl korrekt, főleg aki kemény 3 hónap után elvonul 3 évre.

2019. nov. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Az sem korrekt, amit te akartál csinálni. Féltékeny vagy, mert neki előbb sikerült. Amondó vagyok, hogy inkabb solgozz még 1-1½ évet, majd utána csapjatok bele a lecsóba.
2019. nov. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Semennyire nem korrekt. De próbaidő alatt még kitehetik.
2019. nov. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Féltékeny vagy, annyira látszik.
2019. nov. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mire legyek féltékeny? Hogy ő előbb akart babát? Dehogy vagyok az... Igazábol ha annyira akartam volna énis akkor már rég probálkoznánk.imáfom az ilyen válaszolókat akiknek fogalmuk nincs semmiről...
2019. nov. 6. 12:06
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem vagy féltékeny, miért ilyen stílusban írsz róla? Egyáltalán miért foglalkozol vele? Ha korrekt ha nem korrekt, hamarabb babázik mint te.
2019. nov. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Engem nen zavar ha elobb babázik mint én. Ennyi erővel a világ összes nőjére aki babát vár féltékeny lehetnék. Csak én eddig mindig azt hallgattam hogy jaj hát uj munkahelyen ,legalább a fél évet illene megvárni. És nekem uj hogy igazábol vannak akik csak azért keresnek munkát mert babát szeretnének. De mindegy látom leragadtatok a "féltékeny szlogennél...
2019. nov. 6. 12:35
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Igazából fél év után is gáz elmenni egy munkahelyről, nem hogy három után, de mindegy. Reméljük jobbat alszol, mert kibeszéled a háta mögött a munkatársad :D
2019. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Fel ev utan is gaz, nem csak 3 honap utan..
2019. nov. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!