Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Hol érdeklődhetnék affelől,...

Hol érdeklődhetnék affelől, hogy a GYED megítélésének folyamata merre tart, senkit sem lehet elérni?

Figyelt kérdés
Hívtam az OEP-et, ott csak gépi hang volt és átkapcsoltak a kormányhivatalba ahol szintén nem lehetett ügyintézőt elérni, csak annyi volt hogy elmondta a gépi hang hogy milyen számokat nyomjak meg a telefonon és miket kell beszerezni stb. az igényléshez (ezeken már rég túlvagyok) és a végén visszaküld a főmenübe. Már egy hónapja beadtam a kérelmet, a GYES-t lemondtam hogy párom felvegye, persze azt már nem folyósítják, ez a rész nagyon gyorsan ment nekik. Az államkincstár oldalán meg azt olvastam, hogy 8 hónap alatt bírálják el.

2019. nov. 8. 11:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!