Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Tudnátok egy mintát küldeni,...

Tudnátok egy mintát küldeni, hogy kell megírni egy fizetés nélküli szabadság igénylést GYED időszakára a munkáltató felé? Köszönöm! 😊

Figyelt kérdés

2019. nov. 22. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Google?


Elso talalat...

[link]


Az indok a gyerek gondozása.

2019. nov. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyen mire kell neked?


Vagyis elvileg nem kell

2019. nov. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Link lemaradt


De közben jött az 1. Válasz is...

Ugyanezt szerettem volna

2019. nov. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Már hogyne kellene. Kérelem nélkül mire fel kapna fitetesnelkuli szabadsagot szerinted?
2019. nov. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nem kellett kérni,csak gyedet igényelni.
2019. nov. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek kell, a munka törvénykönyve előírja, legfeljebb nem volt vele tisztába a bérügyes vagy könyvelő, hogy kell, ezért nem kért.

Majd ha lesz egy esetleges ellenőrzés, és pont téged ellenőriznek szúrópróba szerűen, akkor majd vagy kapkodva bekérik tőled vagy csinálnak ő egyett.

2019. nov. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tőlem kérték, poénból nem írnám ki. Köszönöm a linket, ezt megtaláltam. Az okhoz kit kellene írni, hogy fogalmazzam meg? Bocsi a hülye kérdésért, első baba. 🙈
2019. nov. 22. 20:41
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja, bocsi, megírtad a végén azt is kedves 1.válaszoló! Nagyon köszönöm!
2019. nov. 22. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!