Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Csed alatt alkalmi munkát...

Csed alatt alkalmi munkát lehet végezni?

Figyelt kérdés

Vagy semmilyen munka nem jöhet szóba a csed alatt?

Arra gondoltam ha lenne pár napon pár óra amikor vigyáz valaki a picire, és van rá mód, akkor bevallalnek akkor egy alkalmi melót azokon a napokon. Valamennyire az is plusz pénz és az mindig jól jön.

Nem az eredeti munkahelyemenclenn3x de nem tiltja a szerződés a másik munkát.


2020. jan. 11. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csed alatt nem lehet kereső tevékenységet folytatni. Semmilyet.
2020. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feketén legfeljebb.
2020. jan. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem. Hát akkor majd gyed alatt, ha lesz lehetőségem.


Csak puszta kíváncsiságból, nem merném megkockaztatni

De ha így elmennék csed alatt feketén dolgozni akkor gondolom nagyon megbsznának?

Nem kockaztatnam, tappenz alatt tudom h ha valakit így rajta kapnak akkor tappenz csalás al minősül, de azt se csináltam sose.

2020. jan. 11. 21:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Feketén azt csinálsz amit akarsz,akkor amikor akarsz ha neked belefér és megtudod oldani a gyerek felügyeletét. Én igaz már gyeden vagyok de napi 1 órát én is dolgozom feketén és senkinek semmi köze ehhez
2020. jan. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó gyed alatt lehet, így innentől senkit nem érdekel. De csed alatt tilos, így ha véletlenül kiderül, hogy feketézik, nagyon ráfáraghat.
2020. jan. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!